"POPkultura" odc. 19. Nie wystarczy, że nakręcisz dobry film. Żeby dostać Oscara, musisz też mieć dużo pieniędzy

Dziś na tapetę bierzemy samo złoto. Po pierwsze opowiemy wam o serialu, który w 1999 roku zmienił historię telewizji. Po drugie dowiecie się od nas, co trzeba zrobić, żeby otrzymać Oscara - a trzeba zrobić sporo. A po trzecie - jak zwykle polecamy garść wartych uwagi premier.

W 1999 roku telewizja zmieniła się na zawsze. To właśnie wtedy wystartował serial “Rodzina Soprano” w stacji HBO. W najnowszej "POPkulturze" przedstawimy wam kilka powodów, dla których "The New York Times" okrzyknął przed laty tę produkcję "najlepszym wytworem amerykańskiej popkultury od 25 lat". A skoro już o najlepszych produkcjach mowa, nie możemy pominąć Oscarów - już 13 stycznia dowiemy się, kto i co znajdzie się na liście nominowanych do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. My zabierzemy was dziś za kulisy całego procesu od zgłoszenia filmu do odbioru złotej statuetki. Z nami się nie pogubicie!

Jak co tydzień przygotowałyśmy dla was również kilka ciekawych premier - w najbliższych dniach do obejrzenia będą m.in. "Nowy papież" z Johnem Malkovichem w roli Jana Pawła III i szósty sezon "Grace i Frankie". Poważnie rozważamy urlop.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie