"POPkultura" odc. 23. "W "365 dni" wszyscy bawią się na Sycylii, aż tu nagle wkracza (D)on

W 23. odcinku "POPkultury" przynosimy wam ostre premiery z mniej lub bardziej ostrymi kobietami, a także wieści o ostrej konkurencji "Bożego Ciała" na oscarowym froncie. Przybliżamy wam wszystkie tytuły, z którymi film Jana Komasy powalczy o najważniejszą nagrodę przemysłu filmowego.

Już za chwilę rozdanie Oscarów - wszyscy nie możemy się doczekać wyników głosowania Amerykańskiej Akademii Filmowej. Najbardziej czekamy oczywiście na rezultaty w kategorii najlepszy film międzynarodowy, gdzie o wyróżnienie walczy "Boże Ciało" Jana Komasy. Zwycięstwo to jednak niezbyt prosta sprawa, bo konkurencja ma nader ostre zęby. Faworytem wszystkich jest "Parasite" Bong Joon-ho, czemu zresztą trudno się dziwić, ale i reszta filmów imponuje. O nich wszystkich opowiadamy w 23. odcinku "POPkultury". Nie martwcie się - o premierach też nie zapomnieliśmy!

92. gala rozdania Oscarów - kiedy i gdzie oglądać?

Przy okazji przypominamy, że gala rozdania Oscarów odbędzie się w nocy z 9 na 10 lutego o godz. 2 w nocy czasu polskiego. Będzie transmitowana w telewizji w 225 krajach całego świata, w Polsce - wyłącznie na antenie Canal Plus. Na Gazeta.pl będziemy też prowadzić specjalną relację na żywo z Oscarów. Zapraszamy.

BELKA OSCAROWABELKA OSCAROWA GAZETA.PL

Polecane dla Ciebie