"POPkultura" odc. 26. Król piosenki klnie na planie, a chłopaki płaczą (ze śmiechu)

W dzisiejszej "POPkulturze" powiemy wam m.in., czy "To nie jest OK" jest OK. Towarzyszy nam też nowa "Emma" i świeża serialowa propozycja od TVN. Wspomnieniami wracamy natomiast do pewnych chłopaków, ale się przy tym nie mażemy, bo dziewczyny też nie płaczą.

W tym tygodniu na Netfliksie można obejrzeć nowy serial twórców "Stranger Things", czyli "To nie jest OK". Wbrew tytułowi, zapowiada się naprawdę obiecująco. Do kin wchodzi nieco uwspółcześniona ekranizacja klasycznej powieści Jane Austen, czyli "Emma", natomiast na ekrany telewizorów na TVN-ie zawita "Kod genetyczny" z doborową obsadą. 

Telewizory ściszałyśmy przedwczoraj, ale i tak słyszymy w głowie tak kultowe teksty jak np. "A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał". Mija 20 lat od premiery filmu Olafa Lubaszenki "Chłopaki nie płaczą", w którym zagrała plejada gwiazd. Wśród nich znalazł się Bohdan Łazuka, który zaskoczył wszystkich rolą wyrachowanego gangstera - najbardziej zaskoczeni tym występem byli wszyscy obecni na planie. W pamiętnym epizodzie pojawił się też Jerzy Stuhr, choć nie osobiście. Co ciekawe, produkcja nie zrobiła wielkiej furory w kinach. Większą oglądalnością cieszył się choćby "Prymas" - no ale czy o "Prymasie" ktoś dzisiaj pamięta?

Więcej o:

Polecane dla Ciebie