POPKultura Extra. Najtrudniejsza scena intymna dla Cezarego Pazury? "Ta pierwsza"

28 kwietnia na Netfliksie zadebiutuje polski serial "Sexify". Głównymi bohaterkami są trzy dziewczyny ze sprytnym planem wynalezienia algorytmu na kobiecy orgazm. W ojca jednej z nich wcielił się Cezary Pazura, którego postać nie ma łatwego wychowawczego orzecha do zgryzienia. W rozmowie z Gazeta.pl (i w duchu serialu, który ma łamać seksualne tabu) aktor opowiedział m.in. o tym, jak wyglądało kręcenie jego pierwszej sceny intymnej i co miał z tym wspólnego Olaf Lubaszenko.

- Czasy się zmieniają i mamy z intymnością w filmie mniejsze problemy. Ale wiem, jakie to wyzwanie, żeby takie sceny wiarygodnie zagrać - mówi Cezary Pazura przed premierą serialu "Sexify", który ma w bezkompromisowy sposób podejść do tematyki związanej z seksualnością i dojrzewaniem.

Ośmioodcinkowa komedia obyczajowa w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej i Piotra Domalewskiego opowiada historię ambitnej studentki informatyki - Natalii (Aleksandra Skraba), która marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników.

Problem w tym, że Natalia wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną (Maria Sobocińska) i koleżanką z akademika - Moniką (Sandra Drzymalska). Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych.

Obok Skraby, Sobocińskiej i Drzymalskiej na ekranie pojawią się m.in. Zbigniew Zamachowski (Dziekan), Bartosz Gelner (Konrad), Piotr Pacek (Mariusz), Wojciech Solarz (Doktor Krynicki) oraz Małgorzata Foremniak i Cezary Pazura jako rodzice Moniki. Co o serialu opowiedział nam Pazura? Obejrzyjcie POPKulturę Extra.

Więcej o: