Tym razem bez Samanthy, ale reszta ekipy "Seksu w wielkim mieście" powraca

"I tak po prostu" to kontynuacja opowieści o bohaterkach "Seksu w wielkim mieście" Oprócz tego zapowiadamy film "Jestem twój" i album Dawida Podsiadło.

Serial "I tak po prostu" ("And Just Like That."), wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga, zadebiutuje dwoma odcinkami w HBO GO już 9 grudnia. Prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce. Oprócz Sarah Jessiki Parker, Cynthii Nixon i Kristin Davis w serialu "I tak po prostu" wystąpią również Sara Ramirez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg oraz Evan Handler. M.in. o tej produkcji opowiadamy w "POPkulturze".

Zobacz wideo Bohaterki Seksu w wielkim mieście wracają. Co jeszcze nowego w kulturze?

A co poza tym?

Muzycznie polecamy w wideo najnowszy album Dawida Podsiadły, a w kinach będzie można zobaczyć m.in. komedię romantyczną "Jestem twój" z Danem Stevensem. Inne premiery to np. "Lokatorka" z nagrodzoną w Gdyni za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą Sławomirą Łozińską, "Resident Evil: Witajcie w Raccoon City" oraz "Clifford. Wielki czerwony pies". Można  też będzie oglądać film "King Richard: Zwycięska rodzina" z Willem Smithem - to historia rodziny słynnych tenisistek Venus i Sereny Williams, a na pierwszym planie jest ich ojciec.

Powrót do tamtych dniMaciej Stuhr pisze o nim: "Mój ukochany film". Trudna historia walki z alkoholizmem ojca

Więcej informacji na temat filmów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

'Behawiorysta'"Behawiorysta" wypełni lukę po "Chyłce" - premiera już niedługo

Jeśli chodzi o VOD, to od niedawna w Playerze można oglądać ostatni sezon "Chyłki", a w CANAL+ online są emitowane premierowe odcinki "Planety singli". W Netfliksie natomiast dzisiaj premierę ma "Wieczny singiel". Peter (Michael Urie) ma już dość pytań rodziny, dlaczego wciąż jest singlem. Namawia więc swojego przyjaciela Nicka (Philemon Chambers), aby towarzyszył mu podczas świąt, udając, że jest jego partnerem. Jednak misterny plan bierze w łeb, gdy matka Petera (Kathy Najimy) umawia go na randkę w ciemno z przystojnym trenerem Jamesem (Luke Macfarlane).

Więcej o: