Musiała przyjąć tę rolę, bo mąż wpędził ich w ogromne długi. Tak Jane Seymour została "Dr Quinn"

- Chociaż od premiery minęło prawie 30 lat, serial "Dr Quinn" nadal jest aktualny - mówi w nowym odcinku "POPkultury" Maja Piskadło, a Justyna Bryczkowska wspomina: "Dr Quinn" zrobiła na mnie dużo większe wrażenie niż "Domowe przedszkole", którego fanką też wtedy byłam.

Jane Seymour przyznała w jednym z wywiadów, dopiero w 2015 roku, że scenariusz "Dr Quinn" przeczytała na dzień przed zdjęciami. Przez sześć sezonów wcielała się potem w ambitną i odważną lekarkę na Dzikim Zachodzie.

W "POPkulturze" nie tylko wspominamy "Dr Quinn", ale powiemy także o premierach.

Zobacz wideo Pewna dziennikarka doliczyła się w pierwszym sezonie prawie 30 penisów. Zendaya wraca w "Euforii"

Player pokazuje "Behawiorystę". Na razie dostępny jest jeden z ośmiu odcinków produkcji, której scenariusz jest oparty o historię postaci stworzonej przez Remigiusza Mroza. Gerard Edling (Robert Więckiewicz) to stateczny wykładowca, ekspert w dziedzinie kinezyki - nauki zajmującej się badaniem mowy ciała oraz były prokurator z ogromnym doświadczeniem, Horst Zeiger – wycofany, młody mężczyzna, outsider, maniak komputerowy i… totalnie nieprzewidywalny morderca. Gdy jeden z nich zamierza popełnić zbrodnię, drugi, znany z tego, że potrafi rozszyfrować każdego przestępcę i rozwiązać każdą sprawę, próbuje temu zapobiec. Niestety skutkiem ich pojedynku jest makabryczne widowisko, transmitowane online dla tysięcy widzów…

Więcej tekstów o filmach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Z kolei w HBO GO będzie można oglądać drugi sezon "Euforii" z Zendayą w roli głównej. Aktorka dostała za nią Emmy. Pierwszy odcinek kontynuacji popularnej serii Sama Levinsona będzie można oglądać od 10 stycznia.

A co na dużym ekranie?

Z kolei do kin wchodzi czwarta część filmu "Kogel-mogel". Poprzednią część serii, tj. "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" zobaczyło w kinie niemal 2,4 miliona widzów. "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" wyreżyserowała Anna Wieczur. A czego możemy się spodziewać tym razem? Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje jego dawna kochanka, Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i znika w tajemniczych okolicznościach. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy niespodziewana wizyta mamusi zza oceanu… A pewne bardzo kompromitujące zdjęcia uruchamiają lawinę zdarzeń. Szykuje się prawdziwy koniec świata.

Oprócz tego w kinie będzie można zobaczyć np. "King's Man: Pierwsza misja". W tej komedii kryminalnej dostajemy kino szpiegowskie i znakomitą obsadę. Są w niej m.in. Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Rhys Ifans oraz Matthew Goode.

Więcej o: