Małgorzata Bela to kobieta, która odnosi sukcesy w przynajmniej dwóch dziedzinach. Milla i Cara też [POPkultura]

Co nowego w popkulturze? Na dużym ekranie będzie można obejrzeć "Innych ludzi", a na VOD "Krakowskie potwory" oraz "We Crashed" z Jaredem Leto.

W najnowszym odcinku "POPkultury" rozmawiamy także o modelce i aktorce Małgorzacie Beli, która debiutowała u Małgorzaty Szumowskiej, a teraz będzie można ją oglądać w najnowszym polskim serialu Netfliksa.

Oglądaj nowy odcinek "POPkultury":

Zobacz wideo Małgorzata Bela to przykład kobiety, która odnosi sukcesy w przynajmniej dwóch dziedzinach

Przy okazji wspominamy też o innych dwóch postaciach, odnoszących sukcesy na wybiegach i przed kamerą: Milli Jovovich i Carze Delevingne.

Więcej informacji filmowych i serialowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o nowościach

Główną scenarzystką "Krakowskich potworów" jest Magdalena Lankosz, która współpracowała przy scenariuszu z Anną Sieńską i Gają Grzegorzewską. Reżyserkami serialu są Kasia Adamik oraz Olga Chajdas. Zdjęcia do produkcji kręcił Ziv Berkovich, za muzykę odpowiadają z kolei Antoni Komasa- Łazarkiewicz i Mary Komasa-Łazarkiewicz (przypomnijmy, że para wywodzi się z wyjątkowo artystycznie zdolnych rodzin: Mary Komasa jest siostrą reżysera Jana Komasy, a jej mąż Antoni to syn Magdaleny i Piotra Łazarkiewiczów. Oboje są reżyserami i scenarzystami, a pani Magdalena jest siostrą Agnieszki Holland. Agnieszka Holland to mama Katarzyny Adamik). Katarzyna Lewińska zajęła się kostiumami, Ewa Kowalewska charakteryzacją a Anna Anosowicz tworzyła scenografię. Wanda i Marcin Kędzierzawscy zajęli się charakteryzacją specjalną, producentem zaś był Maciej Kubicki.

"We Crashed" to z kolei serial oparty o podcast "WeCrashed: The Rise and Fall of WeWork" i inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Obok Jareda Leto w obsadzie są też: Anne Hathaway, Kyle Marvin oraz America Ferrera.

Film "Inni ludzie" jest pełnometrażowym debiutem Aleksandry Terpińskiej. Krótki metraż reżyserki "Najpiękniejsze fajerwerki ever" otrzymał Rail d'Or i Canal+ Award na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w 2018 roku.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Od pierwszych godzin napaści giną bezbronni cywile, a Rosjanie systematycznie atakują miasta i wsie. Zniszczenia są ogromne. Z kraju ogarniętego wojną próbują się wydostać miliony uchodźców. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl 

Więcej o: