Małgorzata Bela to kobieta, która odnosi sukcesy w przynajmniej dwóch dziedzinach. Milla i Cara też [POPkultura]

Co nowego w popkulturze? Na dużym ekranie będzie można obejrzeć "Innych ludzi", a na VOD "Krakowskie potwory" oraz "We Crashed" z Jaredem Leto.

W najnowszym odcinku "POPkultury" rozmawiamy także o modelce i aktorce Małgorzacie Beli, która debiutowała u Małgorzaty Szumowskiej, a teraz będzie można ją oglądać w najnowszym polskim serialu Netfliksa.

Oglądaj nowy odcinek "POPkultury":

Zobacz wideo Małgorzata Bela to przykład kobiety, która odnosi sukcesy w przynajmniej dwóch dziedzinach

Przy okazji wspominamy też o innych dwóch postaciach, odnoszących sukcesy na wybiegach i przed kamerą: Milli Jovovich i Carze Delevingne.

Więcej informacji filmowych i serialowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o nowościach

Główną scenarzystką "Krakowskich potworów" jest Magdalena Lankosz, która współpracowała przy scenariuszu z Anną Sieńską i Gają Grzegorzewską. Reżyserkami serialu są Kasia Adamik oraz Olga Chajdas. Zdjęcia do produkcji kręcił Ziv Berkovich, za muzykę odpowiadają z kolei Antoni Komasa- Łazarkiewicz i Mary Komasa-Łazarkiewicz (przypomnijmy, że para wywodzi się z wyjątkowo artystycznie zdolnych rodzin: Mary Komasa jest siostrą reżysera Jana Komasy, a jej mąż Antoni to syn Magdaleny i Piotra Łazarkiewiczów. Oboje są reżyserami i scenarzystami, a pani Magdalena jest siostrą Agnieszki Holland. Agnieszka Holland to mama Katarzyny Adamik). Katarzyna Lewińska zajęła się kostiumami, Ewa Kowalewska charakteryzacją a Anna Anosowicz tworzyła scenografię. Wanda i Marcin Kędzierzawscy zajęli się charakteryzacją specjalną, producentem zaś był Maciej Kubicki.

'Żeby nie było śladów' bez szans na Oscara, polski film nie znalazł się na krótkiej liście nominowanych przez Akademię FilmowąORŁY 2022. Ogłoszono nominacje do nagród filmowych. Matuszyński rekordzistą

"We Crashed" to z kolei serial oparty o podcast "WeCrashed: The Rise and Fall of WeWork" i inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Obok Jareda Leto w obsadzie są też: Anne Hathaway, Kyle Marvin oraz America Ferrera.

Film "Inni ludzie" jest pełnometrażowym debiutem Aleksandry Terpińskiej. Krótki metraż reżyserki "Najpiękniejsze fajerwerki ever" otrzymał Rail d'Or i Canal+ Award na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes w 2018 roku.

Paul Wesley i Nina DobrevSukces Polaka. Paul Wesley zagra w nowej realizacji "Star Treka"

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Od pierwszych godzin napaści giną bezbronni cywile, a Rosjanie systematycznie atakują miasta i wsie. Zniszczenia są ogromne. Z kraju ogarniętego wojną próbują się wydostać miliony uchodźców. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl 

Więcej o: