Mads Mikkelsen zastąpił Johnny'ego Deppa. Kiedyś to Depp znalazł się w podobnej sytuacji

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" to bez wątpienia największa premiera najbliższego tygodnia. Ale nie jedyna.

Przy okazji wejścia do kin filmu "Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" postanowiłyśmy porozmawiać o sytuacjach, w których w jedną rolę wcieliło się z jakiegoś powodu dwóch lub więcej aktorów. Zobaczcie nowy odcinek "POPkultury":

Zobacz wideo Mads Mikkelsen zastąpił Johnny'ego Deppa. Kiedyś to Depp znalazł się w podobnej sytuacji

Jeśli obejrzeliście odcinek, wiecie już, że Netflix 8 kwietnia pokaże "Metal Lords", a Amazon Prime Video trhiller szpiegowski "All The Old Knives".

Poza tym w najbliższych dniach premierę będzie miała np. ekranizacja książki "Tokyo Vice" Jake'a Adelsteina.

Co jeszcze na ekranie i w muzyce? Premiery 

Adelstein jest jedynym amerykańskim dziennikarzem śledczym, który został dopuszczony do tajemnic japońskiego świata przestępczego. Przez dwanaście lat pisał o ciemnej stronie Japonii: morderstwach, wyłudzeniach, handlu ludźmi, przestępstwach podatkowych i oczywiście yakuzie. Pracował dla jednej z największych japońskich gazet, gdzie rozpoczął śledztwo w sprawie korupcji w tokijskiej policji. Doprowadziło to do skandalu, który wstrząsnął całym krajem i sprawił, że Adelstein musiał zmierzyć się z groźbami pod adresem swoim i swojej rodziny. Za jego głowę wyznaczono wysoką cenę. To wciągająca opowieść o kulisach japońskiej przestępczości, która pokazuje nieznaną twarz Japonii; intrygująca kronika przemiany nieopierzonego dziennikarza w doświadczonego reportera, który pokonał strach i powrócił, by walczyć. W serialu HBO Max główną rolę gra Ansel Elgort.  

Możecie też wybrać się do kina na "Film balkonowy" Pawła Łozińskiego (można też ten dokument oglądać w HBO Max) albo dramat "Chłopiec zza szyby", którego bohaterem jest cierpiący na hemofilię Pino.

<<Reklama>> Ebook "Fantastyczne zwierzęta" dostępny jest w Publio.pl >>

Więcej informacji filmowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeśli chodzi o muzykę, 7 kwietnia ukazał się album, który wydał Szpaku. "Dom dla zmyślonych przyjaciół pana Mateusza" to płyta, na której znalazło się 11 utworów, m.in. "Jeździec bez głowy" i "Człowiek motyl". 8 kwietnia nowy materiał prezentują np. Jack White, Ośka czy Camilla Cabello.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: