Bardzo rzadki przypadek, gdy krytycy i widzowie są zgodni: prawie 100 proc. pozytywnych recenzji!

"Wszystko wszędzie naraz" to bardzo oryginalna - i świetnie oceniana - premiera tego tygodnia. Postanowiłyśmy bliżej przyjrzeć się twórcom filmu.

Za scenariusz i reżyserię "Wszystko wszędzie naraz" odpowiada duet Daniels - kto go tworzy i jaka jest jego historia? Między innymi o tym rozmawiamy w nowym odcinku "POPkultury" - zobaczcie:

Zobacz wideo Bardzo rzadki przypadek, gdy krytycy i widzowie są zgodni: prawie 100 proc. pozytywnych recenzji!

Oprócz "Wszystko wszędzie naraz" zwracamy uwagę na trzeci album sanah zatytułowany "Uczta", a także powrót "Russian Doll" (Netflix udostępni drugi sezon 20 kwietnia).

Więcej wiadomości o filmach, serialach i muzyce znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Co jeszcze na VOD? Premiery

Możecie też sprawdzić "Roar" w Apple TV+. Mroczna, komediowa seria Liz Flahive i Carly Mensch ("Glow"), wyprodukowana przez Nicole Kidman i Brunę Papandrea, to osiem wnikliwych historii o tym, co to znaczy być dzisiaj kobietą. Scenariusz oparty jest na opowiadaniach Cecelii Ahern. W obsadzie znalazły się: Nicole Kidman, Cynthia Erivo, Issa Rae, Merritt Wever, Alison Brie, Betty Gilpin, Meera Syal oraz  Fivel Stewart i Kara Hayward.

Amazon Prime Video pokaże natomiast "Poza granicą" z Joshem Brolinem. O czym opowiada ośmioodcinkowa produkcja? Walczący o swoją ziemię i rodzinę ranczer napotyka niesamowitą tajemnicę na skraju pustkowi Wyoming. W otoczeniu dzikiego amerykańskiego Zachodu zmuszony jest stanąć twarzą w twarz z Nieznanym w prywatnej i kosmicznej skali.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

W CANAL+ online z kolei zadebiutuje "Powrót" z Bartoszem Topą. Główny bohater serialu Jan po kilku dniach od własnego pogrzebu budzi się w trumnie. Początkowy entuzjazm szybko gaśnie, gdy mężczyzna zauważa, że najbliższa rodzina jego nagłym zgonem niespecjalnie się przejęła, a jego osobiste rzeczy szybko wylądowały w śmietniku. Po tym odkryciu Jan postanawia, że swoje nowe życie musi przeżyć w znacznie barwniejszy sposób i robi wszystko żeby tego nie zepsuć, a w jego poukładaniu pomaga mu najlepszy przyjaciel Kostek (Wojciech Mecwaldowski).

Więcej o: