Amerykanie i Sowieci walczą o to, kto pierwszy dotrze na Marsa. Tam, gdzie dwóch się bije... [POPkultura]

Wejście serwisu Disney+ to bez wątpienia największe wydarzecie popkulturalne tygodnia, ale przecież nie jedyne!

Zobaczcie najnowszy odcinek "POPkultury".

Zobacz wideo Amerykanie i Sowieci walczą o to, kto pierwszy dotrze na Marsa. Tam, gdzie dwóch się bije...

Na początek Disney+ udostępni 800 filmów i ponad 1000 seriali z obszernej biblioteki tytułów oraz 150 oryginalnych produkcji. Listę wybranych tytułów znajdziecie tutaj.

Więcej informacji o serialach i filmach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dinozaury, jeżyk, a może jednak serial?

Oprócz premiery Disney+ mówimy oczywiście o potencjalnym przeboju lata - powrocie dinozaurów w towarzystwie gwiazd "Jurassic World" i "Parku Jurajskiego". Czy Steven Spielberg, który pierwszym filmem serii zrewolucjonizował efekty specjalne i zapoczątkował ciągle trwającą od 1993 roku modę na dinozaury będzie mógł być dumny z tego, jak zakończy się ta historia? Będzie można sprawdzić w kinach.

A ponieważ w Gazeta.pl stawiamy na ekologię, to musimy wspomnieć jeszcze o jednej kinowej premierze. Niemiecka animacja "Jeżyk i przyjaciele" to opowieść w duchu eko. Mila i Mędrek to dzieciaki-zwierzaki i para najlepszych przyjaciół, zamieszkujących leśną polanę. Dzielna jeżyczka i przebojowy wiewiór wyruszają w świat, by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć będą musieli stawić czoła wielu trudnościom, udowodnią, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem.

Inna ciekawa premiera zabiera widzów w kosmos - "For All Mankind" powraca z trzecim sezonem. Z pewnością są i tacy, którzy czekają na to, by w Netfliksie pojawiły się ostatnie odcinki "Peaky Blinders". Nie muszą czekać długo - pożegnalny sezon trafia do serwisu 10 czerwca.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: