Amerykanie i Sowieci walczą o to, kto pierwszy dotrze na Marsa. Tam, gdzie dwóch się bije... [POPkultura]

Wejście serwisu Disney+ to bez wątpienia największe wydarzecie popkulturalne tygodnia, ale przecież nie jedyne!

Zobaczcie najnowszy odcinek "POPkultury".

Zobacz wideo Amerykanie i Sowieci walczą o to, kto pierwszy dotrze na Marsa. Tam, gdzie dwóch się bije...

Na początek Disney+ udostępni 800 filmów i ponad 1000 seriali z obszernej biblioteki tytułów oraz 150 oryginalnych produkcji. Listę wybranych tytułów znajdziecie tutaj.

Więcej informacji o serialach i filmach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dinozaury, jeżyk, a może jednak serial?

Oprócz premiery Disney+ mówimy oczywiście o potencjalnym przeboju lata - powrocie dinozaurów w towarzystwie gwiazd "Jurassic World" i "Parku Jurajskiego". Czy Steven Spielberg, który pierwszym filmem serii zrewolucjonizował efekty specjalne i zapoczątkował ciągle trwającą od 1993 roku modę na dinozaury będzie mógł być dumny z tego, jak zakończy się ta historia? Będzie można sprawdzić w kinach.

Kadr z filmu 'Top Gun: Maverick'Cruise chyba przesadził w "Top Gunie". Fani spekulują, że jego bohater nie żyje

A ponieważ w Gazeta.pl stawiamy na ekologię, to musimy wspomnieć jeszcze o jednej kinowej premierze. Niemiecka animacja "Jeżyk i przyjaciele" to opowieść w duchu eko. Mila i Mędrek to dzieciaki-zwierzaki i para najlepszych przyjaciół, zamieszkujących leśną polanę. Dzielna jeżyczka i przebojowy wiewiór wyruszają w świat, by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć będą musieli stawić czoła wielu trudnościom, udowodnią, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem.

KRUKAdam Kruk wraca. Zaczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu

Inna ciekawa premiera zabiera widzów w kosmos - "For All Mankind" powraca z trzecim sezonem. Z pewnością są i tacy, którzy czekają na to, by w Netfliksie pojawiły się ostatnie odcinki "Peaky Blinders". Nie muszą czekać długo - pożegnalny sezon trafia do serwisu 10 czerwca.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: