Jest pierwsze zastępstwo za Annę Gacek. Przełożono inną audycję

Słuchacze radiowej Trójki zamiast Anny Gacek w poniedziałkowe wieczory usłyszą Marka Wiernika. Jego audycja "Cały ten rock" została przeniesiona w miejsce "Aksamitu". To rozwiązanie jest ponoć tymczasowe.

Anna Gacek po 19 latach została odsunięta od pracy na antenie radiowej Trójki. Dziennikarka nie dostała nawet szansy, żeby pożegnać się ze słuchaczami w którymkolwiek ze swoich programów. W ramach solidarności z koleżanką po fachu z występów w Trójce zrezygnował także Wojciech Mann, który razem z nią prowadził "W Tonacji Trójki". Niedługo potem decyzję o odejściu z radia ogłosili także Gaba Kulka i Jan Młynarski. Rozgłośnia znalazła sposób, żeby zapełnić lukę po poniedziałkowej audycji Gacek.

Czytaj też: Wojciech Mann pojawił się w mediach społecznościowych. Komentuje: "W du**e to mam i auf Wiedersehen"

Marek Wiernik na antenie zamiast Anny Gacek

Anna Gacek w poniedziałki wieczorem prowadziła audycję "Aksamit". Od teraz słuchacze zamiast niej będą mogli posłuchać Marka Wiernika, który prowadzi program "Cały ten Rock". Jak oznajmiło Polskie Radio, zmiana jest tymczasowa i powiązana z koronawirusem.

Monika Kuś z biura prasowego Polskiego Radia przekazała w rozmowie z wirtualnemedia.pl:

Zarząd Polskiego Radia wraz z dyrektorami anten finalizuje prace nad wiosennymi ramówkami, które zostaną wprowadzone po unormowaniu sytuacji związanej z epidemią koronawirusa. Szykowane zmiany we wszystkich programach są odpowiedzią na zgłaszane przez słuchaczy, propozycje uatrakcyjnienia audycji.

Audycja "Cały ten Rock" wróciła na antenę Trójki w sierpniu 2019 roku po 20 latach przerwy. Marek Wiernik w radiowej Jedynce i Trójce prowadził także m.in. takie programy jak "Muzyczna Jedynka", "Radiowe kino", "W tonacji Trójki", "Zapraszamy do Trójki", "Muzyka nocą - Rockowy Powiernik".

Czytaj też: "Moje radio sięgnęło dna", "Zostałem radiową sierotą". Reakcje słuchaczy na odejście Wojciecha Manna

Po tym, jak Anna Gacek ogłosiła, że została odsunięta z anteny, szefostwo stacji szukało za nią zastępstwa. Dziennikarze Trójki mieli solidarnie odmówić - informatorzy przekazywali anonimowo, że dyrekcja będzie musiała uciec się do służbowych poleceń. Sama Gacek w rozmowie z wirtuelanemedia.pl zapewnia, że otrzymuje ciągle różne propozycje pracy. Dodaje:

Odcięłam się, wszystko to już dzieje się poza mną. Zabrałam z Trójki najcenniejszą „rzecz”: wiernych słuchaczy, z którymi - jestem pewna - już wkrótce gdzieś się usłyszę.
Więcej o:
Komentarze (164)
Jest pierwsze zastępstwo za Annę Gacek. Przełożono inną audycję
Zaloguj się
 • lkolesio

  Oceniono 75 razy 53

  Piss do czego się nie dotknie zamienia w gó... Kiedyś Pan Tusk powiedział ,że pis załamie się pod ciężarem łajdactw ,które wyrządził Polsce. Niestety do lumpenelektoratu otumanionego chorą propagandą tvpis i rządowego radia prawda nie dociera. obudzą się z ręką w nocniku i bez 500+ .Oby jak najszybciej.

 • jerz1444

  Oceniono 54 razy 46

  Trwa budowa nowej Rzeczypospolitej. Nowe autorytety, nowe wartości, nowi idole. Autorytety prawne to Warchoł, Wójcik i Kaleta. Podstawowa wartość to 500+ i nam się po prostu należy. Sprzączki i salowe na dyrektorów. Sutener na prezesa NIK. Kulawy łapówkarz rządzi. A idolem będzie Zenek, albo Sławomir.

 • candlekeep

  Oceniono 74 razy 44

  Panie Marku "Wiewiórze" Wierniku, jestem zdegustowany i rozczarowany. Bardzo Pana szanowałem do tej pory.
  WSTYD mi teraz za Pana :-(

 • lkolesio

  Oceniono 42 razy 28

  Oczywiście że w tym groteskowym szambie piSSowskim z papieru toaletowego MSWiA zamiast porządkiem publicznym i ochroną ludności zajęło się inwigilacją opozycji, KOD, sędziów, dziennikarzy i wszystkich myślących inaczej niż KCPISS.

  Doktor narciarstwa przestępca konstytucyjny i TW Balbina wyszkolony za PRL i wspominający ten okres z łezką w oku, latami studiował na zapleczu biblioteki w której z litości przyjęli go do pracy, dzieła wybitnych wodzów myśli socjalistycznej, Lenina, Stalina i im podobnych. W jego niedorozwiniętej kartoflanej główce inwigilacja jest jedną z najważniejszych metod sprawowania władzy.

  Polacy wam tego nie wybaczą. Jedynie pełna depiSSyzacja będzie powrotem na drogę do normalności, demokratycznego państwa europejskiego dla wszystkich jego obywateli.

  #wyPAD2020!!!

 • natenczas_wojski

  Oceniono 30 razy 20

  Zostawiając na boku sprawy personalne;
  funkcjonariusze PiS gardzą myślącymi inaczej niż oni, mającymi inne zainteresowania i estetykę.
  Trójka jest tego dobitnym przykładem. Zniszczyli radio któremu nawet komuchy nie dali rady. Byłe najlepsze audycje to dziś głos episkopatu.
  Pomyśleć że wskutek arytmetyki wyborczej łobuzy z poparciem ~20% otumanionych frustratów uzyskują rządy absolutne bo przy 50-procentowej frekwencji dają im 40% głosów.
  Straszne.
  Radio to słuchacze. Słuchacze słyszą i wyciągają wnioski.

 • blahblah69

  Oceniono 31 razy 17

  Marek Wiernik, daj spokoj. To od Ciebie nagrywalismy GBH, Discharge, etc. Zachowaj sie własciwie.

 • eselk

  Oceniono 25 razy 11

  Przykre, ale po 40 latach słuchania 3, zaczynam słuchać radia Pogoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX