Netflix Party to hit domowej izolacji. Wtyczka do przeglądarki zmieni samotne seanse w imprezę ze znajomymi

Choć wtyczka Netflix Party do przeglądarki Google Chrome pojawiła się już kilka lat temu, podczas pandemii koronawirusa i powszechnej domowej izolacji zyskała ogromną popularność. Jeśli macie ochotę pooglądać ulubione filmy i seriale ze znajomymi, a jednocześnie zostajecie w domu, to zdecydowanie coś dla was.
Zobacz wideo

Portal Spider's Web wspomina, że o wtyczce Netflix Party mówiło się jeszcze w 2016 roku. Setki tysięcy osób zainteresowały się nią jednak dopiero teraz - w trakcie pandemii koronawirusa, kiedy zebranie się z przyjaciółmi na wspólny seans filmowy czy serialowy może zagrozić zdrowiu. Dzięki Netflix Party nic straconego - wystarczy mieć konto na Netfliksie i korzystać z przeglądarki Google Chrome.

Zobacz też: Kina zamknięte, imprezy masowe odwołane, zostajemy w domu. Co obejrzeć podczas kwarantanny? >>

Jak zorganizować Netflix Party podczas domowej izolacji?

Żeby rozkręcić imprezę, należy pobrać wtyczkę Netflix Party z tej strony. Po instalacji logujemy się do Netflixa za pomocą Google Chrome. Następnie wybieramy dowolną pozycję z oferty platformy - szary przycisk "NP", który wraz z zainstalowaniem wtyczki znajdzie się obok paska wyszukiwania, w momencie kliknięcia w film lub serial podświetli się na czerwono.

Aby rozpocząć wspólny seans, musimy kliknąć w ikonkę "NP", a następnie w komendę "Start Party". Jeśli chcecie mieć wyłączność na sterowanie oglądaną pozycją, zaznaczacie opcję "Only I have control". Zaraz potem wyświetli się link, który możecie wysłać do wybranych osób. Razem z nimi macie możliwość czatowania, a także przesyłania GIF-ów i zrzutów ekranu. W okienku czatu oprócz rozmów wyświetlają się komunikaty, kto i w którym momencie zatrzymał lub przewinął film albo serial, więc nie ma możliwości, że pogubimy się podczas seansu. 

NetflixParty.comNetflixParty.com NetflixParty.com

Więcej o:
Komentarze (22)
Netflix Party to hit domowej izolacji. Wtyczka do przeglądarki zmieni samotne seanse w imprezę ze znajomymi
Zaloguj się
 • malepifko

  Oceniono 17 razy 7

  " Razem z nimi macie możliwość czatowania, a także przesyłania GIF-ów i zrzutów ekranu. W okienku czatu oprócz rozmów wyświetlają się komunikaty, kto i w którym momencie zatrzymał lub przewinął film albo serial, więc nie ma możliwości, że pogubimy się podczas seansu."

  A potem Wojciech Mann się dziwi, że tłuszcza rechocze z kabaretowych sucharów wyświetlanych przez Polsat. Wtyczka właśnie dla takiej publiki jak na kabaretach Polsatu.
  Oglądam film, by jednocześnie czatować ze znajomymi i wysyłać im gify. W takim razie oglądam, czy udaję, że oglądam?

 • trog73

  Oceniono 9 razy 3

  A jak działają łącza od waszych ISP? Ja mam UPC i widzę że prędkość spada z godziny na godzinę (i to znacząco). Daleko od tego co było w umowie. Za chwilę będzie total blackout - ani oglądania ani nauki ani zdalnej pracy

 • wla

  Oceniono 1 raz 1

  Ogólnie dla Netflixa lepiej być nie mogło. Kina i wszystkie inne formy rozrywki zamknięte, przy czym nic teraz nie wydają na produkcje, bo przecież nie można kręcić filmów podczas pandemii. A pewnie jeszcze przejmą premiery, które miały być w kinach w terminach przypadających na zamknięcie, to dopiero będzie ich tryumfem i tak już zostanie również po zwalczeniu epidemii

 • rozpromieniona

  Oceniono 5 razy 1

  Do wspólnego oglądania filmów nie z Netflixa polecam natomiast Syncplay

 • halunk

  Oceniono 7 razy -1

  Impreza przed ekranem... masakra aż mi żal tego pokolenia jesli to prawda choc dla mnie to tekst sponsorowany przez netfliksa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX