Itziar Ituno z serialu Netfliksa "Dom z papieru" zarażona koronawirusem

Itziar Ituno, aktorka grająca Raquel Murillo w serialu "Dom z papieru" (to jedna z najpopularniejszych produkcji w serwisie Netflix) poinformowała, że zaraziła się koronawirusem.

Aktorka zamieściła post na swoim Instagramie. Napisała:

Od piątkowego popołudnia mam symptomy (temperaturę i kaszel), a dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie. To koronawirus.

Gwiazda serialu "Dom z papieru": Nie lekceważ choroby

Itziar Ituno dodała, że w jej przypadku choroba ma łagodny przebieg i aktorka czuje się dobrze, ale podkreśliła, że choroba jest bardzo zaraźliwa i niebezpieczna dla osób słabszych. Zaapelowała:

To nie jest głupstwo, bądź świadomy, nie lekceważ. Są ofiary śmiertelne, wiele istnień jest zagrożonych i wciąż nie wiemy, jak to się rozwinie. Więc nadszedł czas, aby pokazać odpowiedzialność za dobro wspólne. To czas odosobnienia i wielkoduszności! Zostańmy w domu i chrońmy innych. Teraz przede mną 15 dni kwarantanny, a potem się zobaczymy. Zadbaj o siebie.
 

Netflix niedługo pokaże kolejne odcinki "Domu z papieru"

Hiszpański serial "Dom z papieru" zaskarbił sobie miliony miłośników na całym świecie - zdobył nawet międzynarodową Emmy dla najlepszego serialu dramatycznego. Chociaż Netflix musiał wstrzymać realizację wielu swoich programów, filmów i seriali, już 3 kwietnia pokaże czwartą część historii gangu Profesora. Wiadomo także, że powstanie piąta część.

Netflix zapowiada "Dom z papieru". Tak część czwarta wygląda na pierwszych zdjęciach i zwiastunie >>

Więcej o: