Gal Gadot, Natalie Portman i inne gwiazdy śpiewają wspólnie "Imagine" Johna Lennona

Gal Gadot razem ze swoimi koleżankami i kolegami z planu "Wonder Woman 1984", ale nie tylko, zaśpiewali jeden z największych przebojów Johna Lennona - "Imagine". Aktorka wspomniała, że od sześciu dni przebywa w domu w związku z epidemią koronawirusa.

Zanim zaczęła śpiewać, Gal Gadot powiedziała:

Ten wirus wpłynął na cały świat. Na wszystkich. Nieważne, kim jesteś, skąd pochodzisz. Siedzimy w tym razem. 
Zobacz wideo Gwiazdy śpiewają

Premiera "Wonder Woman 1984" na razie bez zmian

W filmiku zamieszczonym przez Gadot na Instagramie pojawiają się namówieni przez aktorkę do występu m.in. aktorzy Kristen Wiig, Pedro Pascal, Natalie Portman, Jamie Dornan i prowadzący jeden z najpopularniejszych amerykańskich talk-show Jimmy Fallon. Po wersie śpiewają również Sia, James Marsden, Zoe Kravitz, Amy Adams, Leslie Odom, Jr, Chris O'Dowd, Will Ferrell, Mark Ruffalo, Norah Jones, Ashley Benson, Kaia Gerber, Cara Delevingne, Annie Mumolo i Maya Rudolph.

"Wonder Woman 1984". Jest zwiastun - genialne sceny walki w rytmie disco >>

"Wonder Woman 1984" to jedna z produkcji, których premiery na razie nie przesunięto mimo pandemii. Nadal jest zaplanowana na 5 czerwca. W związku z koronawirusem odwołane zostały jednak m.in. premiery kinowe "No Time to Die" - najnowszego Bonda czy kolejnej części "Szybkich i wściekłych". 

Tym razem Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z przeciwniczką, w którą wcieli się Kristen Wiig, a akcja będzie rozgrywała się w latach 80. XX wieku. Aktorka została obsadzona w roli Barbary Ann Minervy, brytyjskiej antropolog, która po przejściu starożytnego rytuału staje się boginią Cheetah. Pedro Pascal zagrał natomiast Maxa Lorda, który także ma niecne zamiary. Pierwsza część została ciepło przyjęta przez krytyków i widzów, a przy budżecie 149 mln dolarów zarobiła ponad 820 mln dolarów.

"No Time To Die". Jest piosenka Billie Eilish do nowego filmu o Bondzie >>

Więcej o: