Gazeta.pl apeluje: #zostajemywdomu. Nasza playlista poprawi wam humor, cokolwiek robicie

Redakcja Gazeta.pl nieprzerwanie apeluje: jeżeli tylko macie możliwość, zostańcie w domach. Aby umilić czas zarówno osobom w domowej izolacji, jak i tym, którzy takiej izolacji z różnych względów nie mogą się poddać, przygotowaliśmy ponad trzy godziny muzyki. Koniecznie sprawdźcie naszą playlistę.

Na playliście, której towarzyszy hasło #zostajemywdomu, znajdziecie numery, które dadzą wam powera albo chociaż wywołają uśmiech o dowolnej porze dnia. Zbigniew Wodecki zachęca, by "rzucić i zostawić wszystko co złe", Bob Marley przesyła same pozytywne wibracje, a Kasia Nosowska "zamyka się w czterech ścianach (...) i lubi ten stan".

Część tytułów przypomni o najbardziej istotnych sprawach w obecnym czasie, tak jak np. "Clean My Hands" amerykańskiego duetu Cutty Gold, "Take Care of Yourself" ("Dbaj o siebie") brytyjskiej wokalistki Maisie Peters czy "Help Me Stranger" ("Pomóż mi, nieznajomy") grupy The Raconteurs pod wodzą Jacka White'a.

Odsyłamy Was do aplikacji Spotify:

A poniżej wersja dla użytkowników Tidala:

Niedawno w ramach edukacji i jednocześnie podnoszenia ludzi na duchu namówiliśmy twórców do nagrania kilku słów, a czasem także do miniwystępów. Zgodzili się m.in. wokaliści Nick Sinckler i Patrycja Markowska, muzyk Grzech Piotrowski i aktor Piotr Zelt. Plakat - specjalnie w związku z akcją Gazeta.pl i serwisu Plotek.pl #zostajemywdomu - przygotowała Maja Wolna.

Zobacz wideo
Więcej o: