#KulturalnaStrefa: Małgorzata Ostrowska gra dla Was koncert prosto ze swojego domu

Małgorzata Ostrowska dołączyła do akcji #KulturalnaStrefa i zdecydowała się w niedzielę 22 marca zagrać wyjątkowy koncert prosto ze swojego domu. Udział może wziąć każdy chętny i to bez wstawnia z kanapy.

Epidemia koronawirusa trwa - z jej powodu zamknięte są kina, teatry, odwołane koncerty czy spotkania autorskie. W tym trudnym dla artystów czasie Wydawnictwo Agora we współpracy z Gazeta.pl oraz Wyborcza.pl zainicjowało akcję #Kulturalnastrefa - cykl działań online, dzięki którym słuchacze i czytelnicy będą mogli korzystać z kultury bez wychodzenia z domu. I w ramach tej akcji w niedzielę 22 marca o godzinie 18.00 odbędzie się koncert Małgorzaty Ostrowskiej.

Małgorzata Ostrowska gra dla Was koncert prosto ze swojego domu

Koncert online to doskonała okazja, żeby zaprezentować materiał z najnowszego albumu Małgorzaty Ostrowskiej. Koncert zostanie wyemitowany online w konwencji #zostajewdomu, ale udało się zgrać prawie cały zespół. Co zrobić, żeby wziąć udział w tym wydarzeniu? To proste, wystarczy odpalić player powyżej albo wejść na fanpage Agora Muzyka (https://www.facebook.com/agoramuzyka/).

Małgorzata Ostrowska jest niepodważalnie ikoną polskiej sceny muzycznej. W listopadzie ukazał się jej najnowszy albumu "Na świecie nie ma pustych miejsc". Swoim fanom artystka kazała czekać długie 12 lat. Nowe wydawnictwo było mocnym zaskoczeniem, elektryczne gitary Małgorzata zamieniła m.in. na fortepian, skrzypce, wiolonczelę, harfę czy flet. "Od wielu lat chciałam nagrać taką płytę, ale nie miałam ani odpowiednich kompozycji, ani producenta, który umiałby mnie zobaczyć w takim repertuarze" – mówi artystka.

Małgorzata Ostrowska pozostała bardzo aktywna online - w miniony poniedziałek udostępniła video do utworu "Teraz" oraz regularnie wrzuca filmiki pod hasłem "w co się bawić w czasach zarazy" i dosłownie zaraża optymizmem, a przy okazji dzieli się swoją wiedzą z innymi.

Wspieramy kulturę! Dołącz do akcji #kulturalnastrefa

#Kulturalnastrefa wystartowała w czwartek 19 marca z przedpremierowym pokazem teledysku do singla "Kłamiesz" w wykonaniu Renaty Przemyk i Vienia. Koncerty, możliwość wirtualnego spotkania z autorem czy odczyty fragmentów książek to tylko kilka przykładów z działań zaplanowanych na najbliższe tygodnie.

Do inicjatywy dołączyły sklepy internetowe: kulturalnysklep.pl oraz publio.pl - już niebawem na obu stronach znaleźć będzie można atrakcyjne rabaty na muzykę i książki wydawane przez Agorę. Kod, który należy podać przy zakupie to: KULTURALNASTREFA. Ponadto akcja objęta jest patronatem rozgłośni: TOK FM, Rock Radio, Radio Złote Przeboje i Radio Pogoda.

Bądź z nami online, ale #zostańwdomu!

Więcej o: