TVN zawiesza emisję wielu programów i seriali. Wśród nich m.in. "Kuba Wojewódzki" i "Kod genetyczny"

Wielkie zmiany w wiosennej ramówce telewizji TVN. Jak poinformował serwis WirtualneMedia.pl, wraz z końcem marca na antenie nie zobaczymy nowych odcinków seriali "Kod genetyczny" i "Chyłka - kasacja", a także takich programów jak m.in. "Kuba Wojewódzki" i "Kuchenne rewolucje". Wszystko z uwagi na sytuację produkcyjną związaną z pandemią koronawirusa.
Zobacz wideo

Na portalu WirtualneMedia.pl czytamy, że od kwietnia TVN wstrzymuje emisję premierowych odcinków rozmaitych seriali i programów. Zamiast premierowych odcinków seriali "Kod genetyczny" i "Chyłka - kasacja" oraz programów "Kuba Wojewódzki" i "Superwizjer" będą emitowane filmy

O godz. 17:00 od poniedziałku do piątku i w czwartki o godz. 21:30 będzie można oglądać powtórki "Kuchennych rewolucji", a od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 - powtórki "Milionerów". Bez zmian pozostaje emisja m.in. serialu "Motyw" z Agnieszką Grochowską i Małgorzatą Kożuchowską (wtorki, godz. 21.30). 

Zobacz też: "Kod genetyczny". W nowym serialu TVN twórcy nie dają widzom nawet chwili oddechu [RECENZJA] >>

TVN wstrzymuje emisję wiosennych nowości. Musimy oszczędniej gospodarować już nagranymi programami

W rozmowie z WirtualneMedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, powiedział:

Zmiany w ramówce są podyktowane przede wszystkim sytuacją produkcyjną. W związku z pandemią koronawirusa musieliśmy wstrzymać niemal wszystkie nagrania, poza realizowanymi w warunkach szczególnej ostrożności: "Dzień dobry TVN" i "Uwagą". Musimy oszczędniej gospodarować już nagranymi programami, bo nie wiemy, jak szybko będziemy mogli wznowić nagrania, a nie chcielibyśmy w którymś momencie znaleźć się w sytuacji pustego magazynu.

TVN to kolejna polska stacja telewizyjna, która wprowadziła znaczące zmiany do swojej ramówki z powodu pandemii koronawirusa. Wcześniej Polsat zawiesił do jesieni kontynuację takich programów jak "The Four: Bitwa o sławę", "Taniec z gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo", natomiast TVP postąpiła podobnie z show "Dance Dance Dance".

Zobacz też: Uczestnicy nic nie wiedzieli o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami"! Wieniawa: Decyzja zaskoczyła nawet prowadzących [TYLKO U NAS] >>

Więcej o: