Nie tylko TVN odwołuje seriale. Polsat też musi zmienić ramówkę - znikają dwie produkcje

Zagrożenie związane z koronwairusem wymusiło na polskich producentach wstrzymanie nagrań, nie tylko do programów z udziałem publiczności. Od połowy kwietnia z anteny Polsatu znikną dwa seriale.
Zobacz wideo

W związku z koronawirusem polskie stacje telewizyjne muszą zmienić swoje plany. TVN już kilka dni temu poinformował, że musi zawiesić realizację i emisję takich programów jak "Kod genetyczny", "Chyłka" czy "Kuchenne rewolucje". Teraz także Polsat musi zawiesić co najmniej dwa tytuły, w tym jeden ze swoich najdłużej nadawanych seriali "Pierwsza miłość" (obecny na antenie od 2004 roku).

Czytaj też: Ze względu na koronawirusa ludzie oglądają więcej Netfliksa. To niekoniecznie musi oznaczać zysk dla serwisu

Polsat zmienia ramówkę przez koronawirusa

Od 17 kwietnia z anteny Polsatu znikną seriale "Pierwsza miłość" i "Na ratunek 112" - producent wykonawczy tych tytułów, Grupa ATM, zawiesił bezterminowo zdjęcia na planach - podaje serwis wirtualnemedia.pl. Prezes ATM Grupy, Andrzej Muszyński, przekazał:

Ostatni z premierowych odcinków "Pierwszej miłości" zostanie pokazany w czwartek, 16 kwietnia 2020 roku. W kolejnych dniach o godz. 18 zobaczymy powtórki serialu paradokumentalnego "Sekrety rodziny".

"Sekrety rodziny" będą emitowane o 17.45, czyli kwadrans przed standardową godziną emisji "Pierwszej miłości". Zamiast powtórek serialu o 14.00 widzowie Polsatu będą mogli oglądać premierowe odcinki paradokumentu "Trudne sprawy". Nieco wcześniej będzie też emitowany paradokument "Gliniarze", który będzie częściowo wypełniać pasmo należące wcześniej do "Na ratunek 112". Wcześniej Polsat przerwał emisję "Tańca z gwiazdami", a także programów "Twoja twarz brzmi znajomo" i "The Four. Bitwa o sławę".

 ATM Grupa zawiesiła także prace nad "Światem według Kiepskich", "Policjantkami i policjantami", "Sprawiedliwymi. Wydział Kryminalny" i "Gabinetem nr 5".

Zmiany w ramówce TVN-u

Od kwietnia TVN wstrzymuje emisję premierowych odcinków rozmaitych seriali i programów. Zamiast nowych epizodów seriali "Kod genetyczny" i "Chyłka - kasacja" oraz programów "Kuba Wojewódzki" i "Superwizjer" będą emitowane filmy.

O godz. 17:00 od poniedziałku do piątku i w czwartki o godz. 21:30 będzie można oglądać powtórki "Kuchennych rewolucji", a od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 - powtórki "Milionerów". Bez zmian pozostaje emisja m.in. serialu "Motyw" z Agnieszką Grochowską i Małgorzatą Kożuchowską (wtorki, godz. 21.30).

Czytaj też: Amerykański pisarz pisał o wirusie "Wuhan 400'' prawie 40 lat temu. O czym opowiada książka "Oczy ciemności"?

Więcej o:
Komentarze (14)
Nie tylko TVN odwołuje seriale. Polsat też musi zmienić ramówkę - znikają dwie produkcje
Zaloguj się
 • js08836

  Oceniono 11 razy 11

  W TVP wszystkie programy i seriale znikają. Będą nadawać przez 96 dni wystąpienia Kaczyńskiego z miesięcznic na TVP 1 . Powtórki na TVP 2 .

 • jan.w2

  Oceniono 10 razy 10

  Ojej coraz mniej przerywników dla reklam.

 • red.leszek

  Oceniono 8 razy 8

  straszne nieszczęście

 • waldek608

  Oceniono 12 razy 8

  I bardzo dobrze, ogladalność zerowa tych gniotów

 • jan_sobczak1

  Oceniono 9 razy 7

  Jednak są jakieś dobre strony tej zarazy.

 • wejsunek47

  Oceniono 10 razy 4

  wiocha się zapłacze...

 • kris0104

  Oceniono 5 razy 3

  mam troche sentymentu do Ferdka, reszta to szrot

 • podkarpacie55

  Oceniono 2 razy 2

  Jestem stałym oglądaczem ,,milionerów '' w tvn ,czytam jako żart że stacja z powodu epidemii będzie nadawać powtórki programu. ,,Milionerów'' tamtego roku nadawali z powtórek dopiero około świąt Bożego Narodzenia nadawali nowe odcinki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX