Koncert Harry'ego Stylesa w Krakowie przeniesiony na przyszły rok

10 maja w krakowskiej Tauron Arenie miał zagrać Harry Styles. W związku z pandemią koronawirusa organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu koncertu na luty 2021 roku.
Zobacz wideo

Harry Styles promuje wydany w grudniu 2019 roku album pt. "Fine Line". To drugi po płycie "Harry Styles" z 2017 roku album studyjny tego artysty. Podczas trasy "Love On Tour", której początek zaplanowano na kwiecień 2020 roku, artysta przemierzy Stany Zjednoczone, Kanadę, Meksyk, a także Europę - w tym Polskę. Pandemia koronawirusa spowodowała jednak konieczność zmiany planów.

Zobacz też: Harry Styles wydał album "Fine Line". Wokalista szuka siebie i całkiem nieźle węszy [RECENZJA] >>

Harry Styles zagra w Krakowie nie w maju, ale w lutym 2021 roku

"Love on Tour" ma się rozpocząć 26 czerwca w Filadelfii. Stamtąd Styles wyruszy w podróż przez niemalże całe Stany Zjednoczone i zakończy ją 6 września w kalifornijskim Inglewood. Następnie wokalista odwiedzi Amerykę Południową, zahaczy o Nowy Jork, a koniec lipca i początek grudnia spędzi w Australii i Nowej Zelandii. Po kilkutygodniowej przerwie Harry Styles zawita do Europy.

12 lutego 2021 roku zaplanowano inauguracyjny koncert w Bolonii. Do Krakowa wokalista z ekipą dotrze 25 lutego. Jako support niezmiennie wystąpi amerykańska wokalistka King Princess. Jak potwierdził organizator koncertu, agencja Live Nation, wszystkie zakupione na wyprzedany koncert bilety zachowują ważność.

Dolar z każdego zakupionego biletu będzie przeznaczony na lokalne organizacje charytatywne.

Więcej o: