TVP będzie pokazywać nowe odcinki "Klanu" tylko do 3 kwietnia. Co w zamian?

Jak informuje Press, powołując się na Biuro Prasowe TVP, ostatni premierowy odcinek telenoweli "Klan" zostanie pokazany w piątek 3 kwietnia. Wstrzymanie emisji wynika z konieczności przerwania zdjęć z powodu zagrożenia koronawirusem.
Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska mówi o koronawirusie, nawiązując do zabawnej sceny z „Klanu”

"Klan" można oglądać na antenie telewizyjnej Jedynki od poniedziałku do piątku o godzinie 18. Press informuje, że od 6 kwietnia widzowie zamiast tej telenoweli zobaczą dodatkowy odcinek "Korony królów", jednak też tylko do 10 kwietnia. Jak piszą Wirtualnemedia, później w godzinach emisji tych tytułów będzie pokazywany hiszpański serial "Velvet".

O tym, że Telewizja Polska w związku z pandemią koronawirusa wstrzymuje zdjęcia do "Klanu", a także do "Komisarza Aleksa" już kilka dni temu informowała Anna Wiejowska z biura prasowego. Potem dołączyły do nich prawie wszystkie produkcje TVP.

"Korona królów" trafiła do Japonii. Jest japoński zwiastun hitu TVP [WIDEO] >>

"Klan" emitowany nieprzerwanie od prawie 23 lat

"Klan" to najdłużej emitowany nieprzerwanie serial TVP, jest także na czele rankingu pod względem liczby odcinków. Telenowela jest pokazywana regularnie na antenie od września 1997 roku, chociaż pierwsze odcinki można było obejrzeć w czerwcu - w ramach konkursu audio tele na nową telenowelę polską (produkcja wygrała, drugie miejsce zajęli wtedy - także skierowani do realizacji - "Złotopolscy").

W głównej obsadzie "Klanu" przez lata znaleźli się m.in. Barbara Bursztynowicz (Elżbieta Chojnicka), Tomasz Stockinger (Paweł Lubicz), Andrzej Grabarczyk (Jerzy Chojnicki), Małgorzata Ostrowska-Królikowska (Grażyna Kwapisz), Kaja Paschalska (Ola Lubicz), Agnieszka Kotulanka (Krystyna Lubicz) czy Izabela Trojanowska (Monika Ross). W 2000 i 2001 roku produkcja zdobyła Telekamerę. 

Zobacz też: "Ranczo" to był fenomen. Tylko Kusy Pawła Królikowskiego pojawił się w każdym odcinku >>

Więcej o:
Komentarze (6)
TVP będzie pokazywać nowe odcinki "Klanu" tylko do 3 kwietnia. Co w zamian?
Zaloguj się
 • nik73

  Oceniono 16 razy 14

  Proponuję puszczać znów od 1 odcinka . Przecież nikt już nie pamięta co było......

 • hamsterx

  Oceniono 8 razy 8

  Przyzwoici Polacy i tak nie oglądają TVP
  więc nie wiem po co o tym piszecie?

 • darek240273

  Oceniono 7 razy 3

  Serialowa wersja Zenka😅?

 • kanna

  Oceniono 1 raz 1

  W tym konkursie były trzy telenowele, do wyboru.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX