Zmiany w ramówce TVP. Nie będzie popularnych teleturniejów i "Korony królów"

Musimy liczyć się z kolejnymi zmianami programu telewizyjnego. Na początku kwietnia znikną z ramówki nowe odcinki dwóch najpopularniejszych teleturniejów TVP 1, a od połowy miesiąca zabraknie także premierowych odcinków telenoweli historycznej "Korona królów".
Zobacz wideo

W związku z epidemią koronawirusa TVP była zmuszona wstrzymać nagrywanie nowych odcinków swoich kolejnych programów i seriali

Czytaj też: Nie żyje Franciszek Szydełko. Był legendarnym treserem Szarika z "Czterech pancernych i psa"

TVP 1 nie będzie puszczać teleturniejów i telenoweli

Przygotujmy się na to, że nowe odcinki muzycznego teleturnieju "Jaka to melodia" będziemy mogli oglądać tylko do 5 kwietnia - później o tej samej porze czekają nas już tylko powtórki wcześniej nagranych audycji.

14 kwietnia przyjdzie nam na jakiś czas pożegnać ze świeżymi nagraniami teleturnieju "Jeden z dziesięciu" prowadzonego przez Tadeusza Sznuka - program na antenie TVP gości od 3 czerwca 1994 roku. Trzy dni później, 17 kwietnia, skończą się też premierowe odcinki telenoweli historycznej "Korona królów" - będziemy od tej pory skazani na powtórki wcześniejszych epizodów. Trzeba się też liczyć z tym, że tylko do 3 kwietnia będzie można śledzić nowe losy bohaterów "Klanu".

Czytaj też: Jaki film obejrzeć? Najciekawsze propozycje na udany seans

Więcej o: