To nie prima aprilis. Erotyczne "365 dni" od dziś jest dostępne na Netfliksie

"365 dni" królowało w kinach, teraz czas na VOD. Film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa został dziś udostępniony w serwisie Netflix. Produkcję oglądać mogą abonenci platformy mieszkający w Polsce.

c

Zobacz wideo

Film "365 dni" trafił na ekrany kin 7 lutego. I natychmiast stał się hitem. W premierowy weekend obejrzało go prawie 454 tysiące osób, czyniąc z ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej najlepsze otwarcie 2020 roku. Produkcja wyświetlana była do momentu zamknięcia kin z powodu walki z pandemią koronawirusa. Do tej pory "365 dni" obejrzało ponad 1,6 miliona widzów.

>>> Michele Morrone z "365 dni" zagrał w nowym serialu na Netfliksie. Premiera 10 kwietnia <<<

"365 dni" można już obejrzeć na platformie Netflix 

Wyniki oglądalności filmu przebiły te, które miały długo wyczekiwane "Psy 3" Władysława Pasikowskiego czy głośny "Zenek" od TVP. - W moim idealnym świecie pobiłabym "Kler", bo ja bardzo lubię wygrywać w rankingach - przyznała Blanka Lipińska w rozmowie z Łukaszem Kijkiem. Przypomnijmy, że film Wojciecha Smarzowskiego zobaczyło ponad 5 mln widzów. - Realnie chciałabym 3,5 miliona - dodała autorka "365 dni". To może się udać w sieci.

"365 dni" od 1 kwietnia będą mogli obejrzeć polscy użytkownicy Netfliksa. Żeby uniknąć niedomówień, platforma ogłosiła to dzień przed premierą filmu na platformie - 1 kwietnia to dzień, w którym wiele informacji okazuje się żartem.

O czym opowiada najgłośniejszy polski erotyk? Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektorka sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi udaje się na Sycylię. Kobieta nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo - najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

>>> "Wiedźmin". Produkcja znalazła sposób na to, jak pracować nad drugim sezonem <<<

<<Reklama>> Książki Blanki Lipińskiej dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: