Samuel L. Jackson czyta wiersz ze stanowczym przesłaniem. "Siedźcie, k**wa, w domu"

Samuel L. Jackson był gościem Jimmy'ego Kimmela w jego programie przeniesionym do domowych pieleszy. Aktor podzielił się tytułami, które ogląda podczas domowej izolacji, ale przede wszystkim uraczył widzów recytacją nowego wiersza pod tytułem "Stay the F*ck at Home".
Zobacz wideo

Samuel L. Jackson kilka lat temu przyjął propozycję współpracy od Adama Mansbacha, który jest najbardziej znany ze swojej "książki dla dzieci przeznaczonej dla dorosłych" pod wdzięcznym tytułem "Go the F*ck to Sleep" ("Idź, k**wa, spać"). Aktor nagrał audiobooka wspomnianej książeczki, który stał się zresztą hitem internetu. Teraz Jackson i Mansbach ponownie połączyli siły, by w dobie pandemii koronawirusa namówić wszystkich do pozostania w domach w miarę możliwości.

Zobacz też: Olga Tokarczuk o epidemii koronawirusa: A może świat przed wirusem nie był normalny >>

"Siedźcie w domu tak, jakbyście się nazywali Tentin Quarantino"

Jackson pojawił się w internetowej wersji programu late-night prowadzonego przez Jimmy'ego Fallona. Panowie rozmawiali m.in. o corocznych włoskich wakacjach, na które aktor od wielu lat jeździł z koszykarzem Magikiem Johnsonem, a także o tym, czym Jackson zajmuje się podczas domowej izolacji. Jak sam zdradził, czas spędza np. na oglądaniu z córką serialu dokumentalnego Netfliksa "Król tygrysów" i koreańskiej produkcji "Kingdom". 

Najważniejszym punktem programu była jednak recytacja wiersza "Stay the F*ck at Home" ("Siedźcie, k**wa, w domu") pióra Adama Mansbacha. Pojawiają się tam takie wersy jak: "Technicznie nie jestem lekarzem, ale mam posłuch u sukinsynów, kiedy czytam wiersze. Tak więc jestem tu ja, pieprzony Sam Jackson, i błagam was, żebyście siedzieli na dupach w domu" czy też "Siedźcie w domu tak, jakbyście się nazywali Tentin Quarantino". Z pełnym odczytem zapoznacie się dzięki poniższemu filmikowi:

 

Tu natomiast zobaczycie cały wywiad Jimmy'ego Kimmela z Jacksonem:

 
Więcej o: