Pink wyznaje, że pokonała koronawirusa. "Brak testów to porażka naszego rządu"

Pink opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym oświadczyła, że udało się jej pokonać koronawirusa. W emocjonalnej wypowiedzi podkreśliła, że jej zdaniem porażką amerykańskiego rządu jest nieudostępnianie testów na obecność wirusa większej liczbie osób.
Zobacz wideo

Amerykańska wokalistka poinformowała w piątek wieczorem za pośrednictwem Twittera, że dwa tygodnie temu zauważyła u siebie i swojego trzyletniego syna symptomy COVID-19. Testy wykazały, że Pink jest zakażona koronawirusem.

Zobacz też: COVID-19. Jakie są objawy koronawirusa? Po ilu dniach się pojawiają? Jak uniknąć zakażenia? >>

Pink o walce z koronawirusem: Ludzie muszą mieć świadomość, że ta choroba dotyka wszystkich bez wyjątku

Jak podkreśliła artystka, pozostawała w izolacji od swojej rodziny przez ostatnie dwa tygodnie. Kilka dni temu poddała się testowi raz jeszcze i otrzymała wynik negatywny. Pink napisała:

To absolutna parodia i porażka ze strony naszego rządu, że testy na koronawirusa nie są szerzej dostępne. Ta choroba jest realna i poważna. Ludzie muszą mieć świadomość, że dotyka wszystkich bez wyjątku - młodych i starych, zdrowych i chorych, biednych i bogatych.

Wokalistka dodała, że testy "powinny być darmowe i łatwiej dostępne, byśmy mogli ochronić nasze dzieci, nasze rodziny, naszych przyjaciół i nasze społeczności". Pink podziękowała personelowi medycznemu, który się nią zaopiekował i ogłosiła, że wpłaca po 500 tys. dol. na konta Temple University Hospital w Filadelfii i funduszu kryzysowego burmistrza Los Angeles. 

Sytuacja w USA związana z pandemią koronawirusa nieustannie się pogarsza. W piątek wieczorem miejscowego czasu Uniwersytet Johnsa Hopkinsa w Baltimore podał w swoim raporcie, że w ciągu ostatnich 24 godzin w całych Stanach Zjednoczonych zmarło 1480 osób zakażonych COVID-19. To najwyższa liczba zgonów w ciągu jednej doby na świecie od początku pandemii. 

Czytaj więcej: Koronawirus w USA. W ciągu doby zmarło blisko 1500 osób >>

Więcej o:
Komentarze (37)
Pink wyznaje, że pokonała koronawirusa. "Brak testów to porażka naszego rządu"
Zaloguj się
 • cxubmsqq1

  Oceniono 15 razy 11

  'Porazka rzadu USA' - fakt!!!

  Co powiedziec o rzadzie Polski gdzie tych testow wykonuje sie przeszlo 2 razy mniej przeliczajac na liczbe mieszkancow? Niecale 1800 na mln w porownaniu do ponad 4000 na mln.

  Polski rzad jest najlepszy, dlatego tez zakneblowal konsultantow! Ani mru, mru, n/t zachorowan & smierci na wirusa, chlopaki! Prawdziwych polskich danych nikt sie nie dowie!!!

 • oloros11

  Oceniono 9 razy 7

  kościół też jak się ma dzielić z biednym to najpierw kusi Mieć
  a jak nie ma no to zostaje modlitwa
  ta druga opcja była najczęściej używana w historii - rekord nie do pobicia w ilości modlących sie

 • mr_gm

  Oceniono 18 razy 6

  Ona chyba myśli, że testy na koronawirusa są jak test ciążowy i leżą ukryte w magazynach.

 • r-mi

  Oceniono 19 razy 5

  Brak testów to porażka tego chorego systemu rozdawnictwa i grabieży który zwie się socjalizmem. Testów jest dość, co z tego, kiedy się rozkradło pieniądze podatników i nie ma za nie czym zapłacić.

 • leninnus

  Oceniono 4 razy 4

  Fajnie że one przeżyła. Ale wielu zostanie zabitych. W Stanach dziennie już ponad tysiąc zabitych i rośnie. Pod koniec tygodnia pewnie bedzie ponad 2000 dziennie trupów. Kolejny tydzień to pewnie już ok 4000 dziennie. W Ekwadorze zwłoki już leżą na ulicach.

 • dwa_grosze

  Oceniono 4 razy 4

  W USA jak do tej pory przeprowadzono najwięcej testów na koronawirusa niż w jakimkolwiek innym kraju. Opublikujcie teraz opinię kolejnego waszego autorytetu, czyli jakiegoś kopacza piłki co ma więcej w nogach niż w głowie.

 • shark_ik

  Oceniono 3 razy 3

  zamiast testow, wegiel kupili...

 • baby1

  Oceniono 5 razy 3

  Żeby udostępniać testy, to trzeba je mieć.

 • ciagciulaciag

  Oceniono 2 razy 0

  Oczywiscie brak testów w Ameryce to ewidentna wina Baracka Obamy .Stabilny geniusz pomarańczowy, rezydent Białego Domu i stały bywalec pól golfowych Florydy dwoi się i troi by te wszystkie błędy poprzedniej ekipy naprawić. Pomagają mu w tym wybitne osobowości i najtęższe umysły USA: Ivanka, Melania, Donald Junior i Kushner zwany Kuśka .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX