"One World: Together at Home". Już dziś największy koncert online na rzecz służby zdrowia. Gdzie oglądać?

Lady Gaga, WHO i Global Citizen organizują charytatywny koncert, którego celem jest wsparcie światowej służby zdrowia w walce z pandemią koronawirusa. Transmisję z wydarzenia, które odbędzie się 18 kwietnia, pokażą m.in. YouTube, Facebook i Tidal, a dzień później w Polsce wyemitują ją MTV i Canal+.
Zobacz wideo

Global Citizen to inicjatywa organizacji Global Poverty Project, której celem jest walka z ekstremalnym ubóstwem na całym świecie. W obliczu pandemii koronawirusa GC łączy siły ze Światową Organizacją Zdrowia i organizuje wyjątkowy koncert online, na którym pojawią się dziesiątki gości. Celem charytatywnej imprezy jest wsparcie służby zdrowia na całym globie. Do teraz dzięki pojedynczym koncertom z serii "Together at Home" udało się zebrać ponad 30 mln dol. 18 kwietnia gwiazdy spotkają się na wielkim domowym wydarzeniu, które będzie transmitowane na całym świecie.

Zobacz też: Viki Gabor, Maryla Rodowicz i wiele innych gwiazd zaśpiewało dla służby medycznej. Sukces #koncertudlabohaterów na Player.pl >>

"One World: Together at Home". Światowe gwiazdy w naszych domach w słusznej sprawie

Kuratorką koncertu "One World: Together at Home" jest Lady Gaga, która będzie jedną z występujących gwiazd. Obok niej pojawią się m.in. Billie Eilish i jej brat Finneas, triumfatorzy tegorocznego rozdania nagród Grammy; John Legend, Alicia Keys, Annie Lennox, Andrea Bocelli, Billie Joe Armstrong z zespołu Green Day, Shawn Mendes i Camila Cabello, Lizzo, The Rolling Stones, Jennifer Lopez, Pharrell Williams, Sam Smith, Taylor Swift, Ellie Goulding, Maluma, Stevie Wonder, Chris Martin z Coldplay, Paul McCartney i Elton John, który niedawno sam przewodził organizacji charytatywnego wydarzenia z udziałem licznych wokalistów. Nadawany w USA "Fox Presents the iHeart Living Room Concert for America" zgromadził przed telewizorami dziesiątki milionów widzów, a w jego trakcie udało się zebrać ponad 10 mln dol.

Oprócz muzyków na "One World: Together at Home" będą obecni też m.in. Amy Poehler, Oprah Winfrey, Ellen Degeneres, Sarah Jessica Parker, David i Victoria Beckhamowie, Matthew McConaughey, Heidi Klum, Priyanka Chopra Jonas, Kerry Washington i Shah Rukh Khan, jak również Idris Elba wraz z żoną Sabriną, którzy kilka tygodni temu ogłosili, że są zakażeni koronawirusem. Całe wydarzenie poprowadzą Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel i Stephen Colbert.

"One World: Together at Home". Gdzie obejrzeć koncert? 

Pre-show "One World: Together at Home" rozpocznie się 18 kwietnia o 20:00 czasu polskiego i potrwa do 2 w nocy. Część główna zacznie się właśnie o 2:00. Internauci mają możliwość podglądania przedsięwzięcia w sieci. Relacje na żywo z "One World" pokażą się m.in. na Facebooku, Instagramie, Tidalu i Twitchu, będzie dostępny również livestream na YouTube.

 

19 kwietnia o godz. 20:00 widowisko wyemituje w Polsce MTV, a od 21:00 - Canal+. 

Więcej o: