Wybraniec losu zagra u Scorsesego. Wszystko dzięki charytatywnej akcji Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio i Robert De Niro ogłosili za pośrednictwem Instagrama wyjątkową akcję. Każdy, kto przystąpi do All In Challenge, ma szansę pojawić się w nadchodzącej produkcji Martina Scorsesego, "Killers of the Flower Moon". Cel wyzwania jest bardzo szczytny.
Zobacz wideo

W zamieszczonym na Instagramie filmiku Leonardo DiCaprio wyjaśnia, że niedawno wraz z Laurene Powell Jobs założył organizację America's Food Fund, której głównym celem jest "pomoc w zapewnieniu każdej rodzinie dostępu do jedzenia w tak krytycznym jak teraz momencie". Aby wesprzeć najbiedniejszych, szczególnie dotkniętych przez skutki pandemii koronawirusa, chętni mogą wziąć udział w All In Challenge - stawką jest dzień pełen atrakcji na planie thrillera "Killers of the Flower Moon" w reżyserii Martina Scorsesego (i nie tylko).

 

Zobacz też: Pierwowzór maklera z "Wilka z Wall Street" chce odszkodowania od twórców filmu. Pozywa ich na 300 mln dolarów >>

Epizod w filmie Scorsesego, lunch z DiCaprio i uroczysta premiera

Akcja "Killers of the Flower Moon", do którego zdjęcia mają ruszyć po wygaśnięciu pandemii, rozgrywa się wokół morderstwa bogaczy w Osage County w latach 20. - zaraz po tym, jak na ich ziemi zostały odkryte złoża ropy naftowej. W śledztwo zaangażowane jest świeżo utworzone Federalne Biuro Śledcze. W rolach głównych wystąpią wspomniani już Leonardo DiCaprio i Robert De Niro.

Dzięki All In Challenge każda osoba, która wpłaci 10, 20, 50 lub 100 dol. otrzyma szansę zagrania epizodu u ich boku. To jednak nie wszystko - główną nagrodą jest spędzenie całego dnia na planie, podczas którego szczęśliwy zwycięzca m.in. zje lunch z Leonardo DiCaprio i resztą obsady, a także otrzyma aktorskie wskazówki od Martina Scorsesego. Mało tego - nagroda przewiduje również udział w uroczystej premierze filmu, wraz z transportem i pobytem w hotelu. Wszystkie dochody z zabawy wpłyną na konta fundacji Feeding America, Meals On Wheels, World Central Kitchen i No Kid Hungry, które walczą z głodem i ubóstwem w Stanach Zjednoczonych.

Wartość całej nagrody oszacowano na 4,9 tys. dol. (ok. 20,7 tys. zł). W konkursie mogą brać udział jedynie dorośli obywatele i legalni rezydenci USA. Już zazdrościmy osobie, do której uśmiechnie się szczęście!

Więcej o: