Orange Warsaw Festival nie odbędzie się w terminie. Jest nowa data i pierwsza gwiazda

Tegoroczny Orange Warsaw Festival nie odbędzie się w zaplanowanym terminie. "To dla nas wszystkich niezwykle trudny moment" - podkreślają organizatorzy, informując o przeniesieniu imprezy na przyszły rok. Wystąpi na niej BROCKHAMPTON.
Zobacz wideo POPkultura - nowy odcinek

W oświadczeniu zamieszczonym w mediach społecznościowych czytamy: "Tak jak Wy, po miesiącach przygotowań, nie mogliśmy się doczekać kolejnej edycji Orange Warsaw Festival i dwóch magicznych dni z muzyką w Warszawie. Niestety, rzeczywistość ostatnich tygodni okazała się bezwzględna. W obliczu sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, a także na podstawie obowiązujących decyzji administracyjnych władz, 13 edycja festiwalu odbędzie się w nowym terminie. Z ogromnym smutkiem i ciężkim sercem informujemy, że 2020 to będzie rok bez OWF, jednak jesteśmy przekonani, że bezpieczeństwo uczestników festiwalu, a także wszystkich pracowników i artystów jest najważniejsze".

Orange Warsaw Festival - data uległa zmianie. Impreza w 2021 roku

Nowe daty Orange Warsaw Festival to 4 i 5 czerwca 2021. Organizatorzy zapewniają, że duża część tegorocznego programu powróci w przyszłym roku, a do tego pojawi się sporo nowych artystów.

W grudniu zeszłego roku organizatorzy informowali, że pierwszą gwiazdą Orange Warsaw Festival 2020 będzie Camila Cabello. Drugą miał być amerykański raper Tyler, The Creator. Warszawski festiwal miał odbyć się w dniach 5-6 czerwca 2020 roku. Zgodnie z tradycją, na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Teraz organizatorzy zapewniają, że już kupione bilety zachowują ważność i wejściówki na Orange Warsaw Festival 2020 będą uprawniały do udziału w przyszłorocznym wydarzeniu.

Organizatorzy poinformowali również, kogo można spodziewać się na scenie w przyszłym roku - to zespół BROCKHAMPTON:

Jeden z najciekawszych światowych projektów hip-hopowych ostatnich lat wystąpi w Warszawie 5 czerwca.
Więcej o: