Najpierw "Ucho Prezesa", teraz "Państwo z kartonu". Robert Górski wraca z nowym serialem

Twórca serialu satyrycznego "Ucho Prezesa" Robert Górski nakręcił nowy serial u siebie w domu. Nazywa się "Państwo z kartonu" i opowiada o małżeństwie z rocznym dzieckiem, które zamknięte w domu zmaga się nie tylko z epidemią, ale i zwykłymi problemami związanymi z zamknięciem w czterech ścianach. Twórcy zapewniają "Serial, w odróżnieniu od 'Ucha Prezesa', ociepla wizerunek zwykłych ludzi".

Robert Górski i jego żona Monika Sobień-Górska zagrali w najnowszym serialu twórcy popularnego "Ucha Prezesa". Produkcja opowiada o codziennym życiu małżeństwa, które ma roczne dziecko i siedzi grzecznie zamknięte w domu. Jak czytamy w opisie "Autorem scenariusza jest życie małżonków. Teksty spisał Robert Górski".

 "Państwo z kartonu". Zwiastun nowego serialu twórcy "Ucha Prezesa"

Epidemia koronawirusa to nie jedyna przeszkoda, z którą walczą "ukryci w izolacji małżonkowie". Z czym jeszcze przyjdzie się im zmierzyć? Ze "zwykłymi plagami" takimi jak: "szerszenie, oglądanie wszystkich seriali na Netfliksie, braku prądu, nadmiar ryżu, unikanie seksu przez jedną ze stron czy propaganda rządu". Jest to też jeden z pierwszych seriali w całości nakręcony komórką, a reżyserem "jest statyw od lornetki znaleziony w piwnicy". Serial będzie można oglądać na kanale Roberta Górskiego na Youtubie. Oto zwiastun:

 

Muzyka Michała Piastowicza faktycznie trzyma w napięciu, a dreszcz grozy może przejść po plecach, kiedy żona mówi mężowi "Ja to bez seksu mogę się obejść nawet i miesiąc". Pierwszy odcinek w sieci zobaczymy już 27 kwietnia na Youtubie i stronie zkartonu.pl. Kolejne odcinki będą się pojawiać w każdy czwartek. 

Zobacz wideo
Więcej o: