Open'er Festival 2020 odwołany. Znamy daty przyszłorocznej edycji

Organizatorzy Open'er Festivalu podjęli decyzję o odwołaniu imprezy w tym roku. Jednocześnie poinformowali o nowych datach na 2021 rok. Jak zapowiedziała agencja Alter Art, zaplanowany na ten rok program ma "w większości" powrócić.

"Open'erowiczki, Open'erowicze! Z wielką przykrością i smutkiem informujemy, że ze względu na trwający globalny kryzys epidemiczny (...) tegoroczna edycja Open'er Festivalu Powered by Orange się nie odbędzie" - ogłosili organizatorzy imprezy, agencja Alter Art. Mikołaj Ziółkowski, szef Alter Artu, napisał w oświadczeniu: "To będzie pierwsze lato bez Open'era od 2002 roku. Dziwne i dewastujące uczucie... Tę rundę wirus wygrał, ale spokojnie - nie z takimi problemami ludzkość sobie radziła. Zaraz wracamy. I będzie to powrót spektakularny!".

Zobacz też: Pol'and'Rock 2020 Festival odwołany z powodu epidemii koronawirusa. "Mamy rozdarte serca" >>

Open'er Festival przełożony na 2021 rok. Tegoroczny program powróci "z nowymi elementami

Wspomniany powrót zaplanowano na dni od 30 czerwca do 3 lipca 2021 roku. Mikołaj Ziółkowski zapowiedział, że przygotowania ruszają już teraz, "aby Open'er był jeszcze lepszy, jeszcze ciekawszy i jeszcze silniejszy" oraz dodał:

Dobra wiadomość jest taka, że tegoroczny program w większości powróci w przyszłym roku, uzupełniony o sporo nowych elementów. Uważajcie na siebie i dbajcie o innych, wspierajcie tych, co na pierwszej linii i pomyślcie o tym, jaki Open’er 2021 będzie miał smak po 24 miesiącach rozłąki od poprzedniej edycji… 

W tym roku na festiwalowych scenach mieli zagrać m.in. The Cure, Kendrick Lamar, ASAP Rocky, Anderson .Paak, Charli XCX, The Chemical Brothers czy Taylor Swift, która niedawno odwołała wszystkie koncerty do końca roku. 

Wszystkie bilety zakupione na Open’er 2020 pozwalają uczestniczyć w edycji 2021. Jednocześnie na przyszłoroczną imprezę nie będą dostępne bilety FanTix i Early Bird Tickets w promocyjnych cenach.

Więcej o: