"Niech gadają" - nowy film Stevena Soderbergha z Meryl Streep w roli głównej

"Niech gadają" to historia znanej autorki, która wyrusza w podróż z przyjaciółmi, aby się zabawić i wyleczyć stare rany. W jej roli występuje Meryl Streep. Premiera filmu odbędzie się w HBO GO 10 grudnia. Emisja na antenie HBO zaplanowana została na styczeń.

Znana autorka (w tej roli Streep) razem z przyjaciółkami wyrusza w podróż, dołącza do nich siostrzeniec pisarki, który wciąż sprzecza się z kobietami, a także z jej nowa agentka, która za wszelką cenę próbuje dowiedzieć czegokolwiek o jej następnej książce. Film "Niech gadają" wyreżyserował nagrodzony Oscarem Steven Soderbergh. Za scenariusz odpowiedzialna jest Deborah Eisenberg, a obowiązki producenta pełnił Gregory Jacobs ("Pralnia", "Magic Mike").

Zobacz wideo "Niech gadają" - zwiastun

Meryl Streep znowu kręci z Soderberghiem

To nie pierwsza współpraca Meryl Streep i Stevena Soderbergha - aktorka wystąpiła wcześniej w jego filmie zatytułowanym "The Laundromat". W obsadzie nowej produkcji oprócz Streep znaleźli się także: Candince Bergen ("Miss Agent"), Dianne Wiest ("Edward Nożycoręki", "Między światami"), Lucas Hedges ("Manchester by the Sea") oraz Gemma Chan ("Kapitan Marvel"). Premiera filmu "Niech gadają" ("Let Them All Talk") zaplanowana została na 10 grudnia w HBO GO. Emisja na antenie HBO odbędzie 10 stycznia o godzinie 20:10.

Grudzień w HBO GO. Daniel Craig nie tylko jako James Bond, ale i w filmie "Na noże". Nadchodzi moc atrakcji >> 

Więcej o: