Tom Cruise wściekł się na planie "MI:7": Jeśli zobaczę, że znowu robicie coś takiego, to was, k***a, nie ma!

Prace nad siódmą częścią "Mission: Impossible" zostały wznowione po kolejnej przerwie związanej z koronawirusem, a Tom Cruise jak mało kto pilnuje przestrzegania obostrzeń związanych z pandemią. Wyciekło wideo z planu, na którym w mocnych słowach grozi współpracownikom zwolnieniem, jeśli nie dostosują się do panujących zasad.

Ze względu na pandemię zdjęcia do "Mission: Impossible 7" zostały wstrzymane w lutym. Ekipa wróciła do pracy we wrześniu, ale kilka tygodni później znowu przerwała prace, bo u kilku osób testy na koronawirusa były pozytywne. Tom Cruise, który zarabia ogromne pieniądze na każdej części filmu, ale najpierw jako producent odpowiada za budżet, z całą mocą podkreśla, że plan "Mission: Impossible 7" to miejsce, w którym opracowane zostały szczegółowe reguły dotyczące bezpieczeństwa, które są wzorem dla innych filmowców. 

Zobacz wideo Paweł Sasko: Praca nad "Cyberpunkiem 2077" jest jak produkowanie 20 filmów jednocześnie

Tom Cruise: Ludzie tracą domy! Z tym zmagam się codziennie

Gdy Tom Cruise dostrzegł dwóch członków ekipy stojących przy monitorze bez zachowania odpowiedniej odległości, zaczął krzyczeć. Podkreśla, że w Hollywood ludzie mogą pracować właśnie dzięki wypracowanym przez nich standardom, a on spędza noce na rozmowach ze studiami filmowymi, firmami ubezpieczeniowymi i producentami, którzy biorą przykład z ekipy "Mission: impossible 7" i w ten sposób tworzą tysiące miejsc pracy.

Cruise dodał, że nie przyjmuje żadnych przeprosin czy wymówek, zasady mają być bezwzględnie przestrzegane. - Ze względu na postoje w przemyśle filmowym ludzie tracą domy. Taki stan nie zapłaci za ich jedzenie czy edukację, z tym się zmagam codziennie - mówi aktor i dodaje:

Nie chcę więcej widzieć czegoś takiego. Jeśli nie będziecie tego robić [przestrzegać obostrzeń sanitarnych - red.] zostaniecie zwolnieni! Jeśli zobaczę, że znowu robicie coś takiego, to was, k***a, nie ma! 
 

Ekipa pracuje obecnie w Wielkiej Brytanii, premiera "Mission: Impossible 7" jest w tym momencie zaplanowana na listopad 2021 roku.

Więcej o: