Marzec w HBO oznacza moc atrakcji. Będzie m.in. "Hobbit" i wiele ciekawych premier

HBO proponuje na marzec wiele ciekawych tytułów do sprawdzenia. Jeżeli tęsknicie za Shire, to pewnie ucieszy was wiadomość, że na wiosnę stacja pokaże wszystkie trzy części filmowej serii "Hobbit" w reżyserii Petera Jacksona. A co oprócz Bilbo i spółki? M.in. serial "Cormoran Strike" i dokument o Margaret Atwood.

Jeżeli tęsknicie za podróżami, to z HBO możecie się w najbliższych tygodniach wybrać na przykład tam i z powrotem - a to za sprawą emisji wszystkich trzech filmów z sagi "Hobbit". 14 marca na antenie HBO zobaczycie "Hobbit: Niezwykła podróż", 21 marca - "Hobbit: Pustkowie Smauga", zaś 28 marca - "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". Co poza tym? Sprawdźcie poniżej.

Zobacz wideo "Bo to grzech". HBO GO pokaże serial o gejach w czasie dramatycznego wzrostu zakażeń AIDS [ZWIASTUN]

HBO na marzec 2020. Świeże seriale i pasjonujące dokumenty na dobry początek wiosny

Na kolejne tygodnie HBO poleca:  

 • "Tiger" – dwuczęściowy dokument HBO przedstawiający nowe spojrzenie na sukces i upadek oraz wielki powrót na szczyt światowej ikony sportu, którą jest Tiger Woods (premiera pierwszej części 4 marca, drugiej – 11 marca, HBO)

 • "Monica i przyjaciele" – kino familijne opowiadające o grupie przyjaciół, którzy próbują odnaleźć zaginionego szczeniaka. Adaptacja kultowego brazylijskiego komiksu (premiera 6 marca, HBO)

 • "Skazani na siebie" – Anne Hathaway oraz Chiwetel Ejiofor jako para, która właśnie postanowiła się rozstać, ale lockdown zmusił ich do pozostania pod jednym dachem (premiera 7 marca, HBO)

 • "Cormoran Strike: Zabójcza biel" – prywatny detektyw Cormoran Strike i jego współpracowniczka Robin Ellacott powracają, aby rozwikłać tajemnicę zbrodni z przeszłości. Kolejna odsłona serialowej ekranizacji cyklu powieści kryminalnych J.K. Rowling (premiera pierwszego odcinka 7 marca, kolejne w niedziele, HBO)

 • "Bo to grzech" – opowieść o miłości, życiu i stracie autorstwa Russella T. Daviesa. Serial koncentruje się na historiach przyjaźni i miłości widzianych oczami trzech młodych gejów rozpoczynających nowe życie w Londynie, w dobie kryzysu AIDS w latach 80 (premiera pierwszego odcinka 9 marca, kolejne we wtorki, HBO)

 • "Księga czarownic II" – drugi sezon zabiera widzów w podróż w czasie do elżbietańskiej Anglii. Matthew oraz Diana znajdują się w XVI wiecznym Londynie, gdzie próbują się ukryć się przed członkami Kongregacji (premiera pierwszego odcinka 9 marca, kolejne we wtorki, HBO)

 • "Gwiazda szeryfa III" – trzeci sezon serialu kryminalnego z Timem Rothem w roli policjanta, który musi poradzić sobie ze skomplikowanymi zawodowymi i rodzinnymi sprawami (premiera pierwszego odcinka 12 marca, kolejne w piątki, HBO)

 • "Pokolenie" – nowy serial Max Original opowiadający o grupie młodych ludzi, którzy szukając swojego miejsca w życiu, eksplorują własną tożsamość i seksualność (premiera pierwszego odcinka 15 marca, kolejne w poniedziałki, HBO)

 • "Czarna sztuka: Gdy brakuje światła" ("Black Art: In The Absence Of Light") – film dokumentalny inspirowany przełomową wystawą nieżyjącego już artysty i kuratora Davida Driskella "Two Centuries of Black American Art". Wprowadzenie do twórczości czołowych współczesnych afroamerykańskich artystów wizualnych (premiera 18 marca, HBO)

 • "Dama i Dale" – serial dokumentalny HBO o zuchwałym oszustwie w przemyśle motoryzacyjnym – opowiada historię Elizabeth Carmichael, która zyskała rozgłos, wypuszczając na rynek trójkołowy pojazd w latach siedemdziesiątych XX wieku (premiera pierwszego odcinka 18 marca, kolejne w czwartki, HBO)

 • "Batman: Hush" – nowy złoczyńca znany jako Hush zrobi wszystko, aby dopaść Batmana. Adaptacja przełomowej klasycznej opowieści DC (premiera 19 marca, HBO)

 • "Agenciaki" ("Spycies") – film animowany o dwóch bardzo różnych od siebie agentach specjalnych, którzy muszą współpracować, aby odzyskać ściśle tajny ładunek skradziony przez nieznanych bandziorów (premiera 20 marca, HBO)

 • "Margaret Atwood. Słowo to siła" ("Margaret Atwood: A Word After A Word After A Word Is Power") – dokument przedstawiający portret Margaret Atwood, niezwykłej kobiety i pisarki, autorki powieści Opowieść podręcznej (premiera 25 marca, HBO)

 • "Droga powrotna" – Ben Affleck jako zmagający się losem i nałogiem były sportowiec, który dostaje od losu drugą szansę (premiera 27 marca, HBO)
Więcej o: