Kate Winslet znowu w serialu HBO. Tym razem prowadzi śledztwo

"Mare z Easttown" to nowy serial HBO z Kate Winslet w roli głównej. Widzowie będą podążać śladami policjantki z małego miasteczka w Pensylwanii podczas prowadzonego przez nią śledztwa w sprawie morderstwa. Premiera produkcji 19 kwietnia w HBO i HBO GO.

Siedmioodcinkowy serial opowie o Mare Sheehan, policjantce z małego miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi dochodzenie w sprawie miejscowego morderstwa, mierząc się jednocześnie z rozpadającym się na kawałki jej własnym życiem. Jak zapowiadają twórcy, historia zagłębia się w mroczne strony zżytej z sobą społeczności i podejmuje próbę analizy tego, jak rodzinne i dawne tragedie mogą definiować naszą teraźniejszość.

Zobacz wideo "Mare z Easttown" [ZWIASTUN]

Władca Pierścieni z 1991 roku Sowiecka ekranizacja "Władcy Pierścieni" odnaleziona po 30 latach

Kate Winslet policjantką w serialu HBO. Kto w pozostałych rolach?

W głównej roli w serialu "Mare z Easttown" zobaczymy wielokrotnie nagradzaną, m.in. Oscarem, Emmy i czterema Złotymi Globami, Kate Winslet (serial HBO "Mildred Pierce"). W pozostałych rolach występują: Julianne Nicholson (serial HBO "Outsider") jako Lori Ross, najlepsza przyjaciółka Mare z dzieciństwa; wyróżniona trzema statuetkami Emmy Jean Smart (nominowana do tej nagrody za swoją rolę w serialu HBO "Watchmen") jako Helen, matka Mare; Angourie Rice (serial "Czarne lustro") jako Siobhan Sheehan, nastoletnia córka Mare; Evan Peters (serial "American Horror Story") jako detektyw Colin Zabel, wezwany do pomocy Mare w prowadzonym przez nią śledztwie; Guy Pearce (wyróżniony nagrodą Emmy i nominacją do Złotego Globu za rolę w serialu HBO "Mildred Pierce") jako Richard Ryan, nauczyciel twórczego pisania; Cailee Spaeny (serial "Devs") jako Erin McMenamin, wyobcowana nastolatka mieszkająca ze swoim wybuchowym ojcem; David Denman (serial "Outcast: Opętanie") jako Frank Sheehan, były mąż Mare i John Douglas Thompson (film HBO Max "Niech gadają").

Lucyfer "Lucyfer". Producent przyznaje, że pandemia fundamentalnie zmieniła finał serialu

Twórcą, pełniącym jednocześnie obowiązki scenarzysty, showrunnera i producenta wykonawczego jest Brad Ingelsby ("Droga powrotna", "Zrodzony w ogniu", "Nocny pościg"). Za reżyserię odpowiada Craig Zobel (serial HBO "Pozostawieni", "Siła perswazji"), który jest także producentem wykonawczym. Pozostałymi producentami wykonawczymi są: Paul Lee, Mark Roybal, Kate Winslet, Gavin O’Connor oraz Gordon Gray.

Więcej o: