Deska, latawiec i fale. Weronika Rosati w nowym filmie

Weoronika Rosati pochwaliła się na Instagramie, że zagrała w filmie z Kevinem Quinnem i Denise Richards. "Ponad horyzont!" będzie można już w maju obejrzeć na VOD.

"Ponad horyzont!" to, jak zapowiada dystrybutor, film o sportach ekstremalnych, marzeniach i miłości. Rosati na Instagramie pokazała zdjęcia z planu filmowego (i nie tylko) oraz poinformowała, że 11 maja produkcja będzie miała amerykańską premierę. W Polsce film będzie dostępny od 20 maja.

 

Weronika Rosati w "Ponad horyzont!" - zobacz zwiastun

Zobacz wideo "Ponad horyzont!" [ZWIASTUN]

O czym opowiada "Ponad horyzont!"? Billy Johnson (Kevin Quinn) żyje szybko i bardzo intensywnie. Nic dziwnego, że w Teksasie nie ma sobie równych w kiteboardingu, ekstremalnym sporcie wodnym. Aby przekonać się, czy jest najlepszy na świecie, musi zmienić dotychczasowy tryb życia, żeby zmierzyć się z najlepszymi. W drodze po marzenia spotka piękną Sky (Claudia Lee), dziewczynę, która pokaże mu, że można sięgać dalej niż ponad horyzont. Obsada: Kevin Quinn ("Tydzień życia"), Claudia Lee ("Kick-Ass 2"), Denise Richards ("Świat to za mało"), Richard Branson ("Superman: Powrót") i Weronika Rosati ("Pitbull").

"Ponad horyzont!" będzie dostępny w Polsce na platformach VOD: IPLA, VOD.PL, ORANGE VOD, PREMIERY CANAL+, PLATFORMA CANAL+, CHILI, MULTIMEDIA GO oraz VECTRA.

W Polsce Weronika Rosati ostatnio zagrała u Małgorzaty Szumowskiej w "Śniegu już nigdy nie będzie", który miał światową premierę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Jakiś czas temu aktorka dołączyła też gościnnie do obsady popularnego serialu kryminalnego "NCIS: Los Angeles" - zagrała w 12. już sezonie produkcji. Z kolei najnowsze zdjęcie, które zamieściła w mediach społecznościowych to fotografia z Paryża, podpisana "nowy projekt".

Więcej o: