Publio.pl świętuje urodziny. W konkursie można wygrać rok czytania za darmo

Publio.pl, internetowa księgarnia Agory z ebookami i audiobookami obchodzi swoje 9. urodziny. Z tej okazji w dniach 10-18 maja br. zaprasza wszystkich miłośników cyfrowych wydań do skorzystania z rabatów do -50 proc. na zakup książek, specjalnej promocji "9 rewelacyjnych ebooków po 9 zł". Jest też urodzinowy konkurs, w którym do wygrania jest możliwość korzystania z książkowej oferty sklepu przez cały rok za darmo.

Publio.pl zaprasza internautów do wspólnego świętowania swoich 9. urodzin - przez 9 najbliższych dni (10-18 maja br.) cała oferta renomowanych wydawnictw zostanie przeceniona na stronach e-księgarni do -50%. Codziennie w promocji dostępne będą publikacje innego wydawcy – na początek Publio.pl proponuje tytuły wydawnictwa Prószyński i S-ka, a następne będą to ebooki i audiobooki wydawnictw: Rebis, Wydawnictwo Literackie, Copernicus Center Press, Agora, Iskry, Dowody na Istnienie, Albatros oraz Świat Książki wraz z Wydawnictwem Bellona.  

Publio.pl świętuje urodziny, ale to serwis rozdaje prezenty. Zniżki i konkurs

Ponadto Publio.pl zaprasza fanów literatury na promocję "9 rewelacyjnych ebooków po 9 zł", w której codziennie oferowanych będzie dziewięć innych atrakcyjnych tytułów. Przez cały dziewięciodniowy okres świętowania będzie można także wybierać spośród tysiąca bestsellerów przecenionych do -50 proc.  

Zobacz wideo Najciekawsze ekranizacje polskich książek [Popkultura Extra]

Z kolei w konkursie "Rok czytania za darmo" do wygrania jest aż dziewięć zestawów kodów. Szczegóły na facebookowym profilu księgarni.  

Publio.pl to internetowa księgarnia, która oferuje czytelnikom ponad 40 tys. ebooków i audiobooków oraz kilkaset tytułów prasowych od najlepszych polskich wydawców. W ofercie księgarni znajdują się zarówno bestsellery literatury pięknej i literatury faktu, jak i pozycje wydawnictw specjalizujących się w publikacjach naukowych, edukacyjnych czy poradnikowych. Czytelnicy prasy mogą wybierać spośród wiodących tytułów rynku wydawniczego, takich jak m.in. „Gazeta Wyborcza”, „Polityka”, „Zwierciadło”, „Wysokie Obcasy Extra” i wiele innych.