Adam Woronowicz wymiata z monologiem o jajkach. W serialach jak "The Office" to obsada jest kluczowa [POPKultura+]

Od 22 października można obejrzeć wszystkie odcinki polskiej wersji "The Office" w sieci. Zadanie było karkołomne, bo oryginał serialu i jego amerykańska wersja są wręcz owiane legendą, więc oczekiwania widzów są ogromne. Twórcy na szczęście zdecydowali się zatrudnić Adama Woronowicza, który w serialu gra niejakiego Darka. I to jak gra! Marta pokochała go już w chwili, kiedy usłyszała jego monolog o jajkach i roszczeniowej młodzieży. A takich smaczków jest dużo więcej.

Trudno uwierzyć, że do tej pory tak wszechstronny aktor jak Adam Woronowicz nie miał nigdy wcześniej okazji zagrać w żadnym serialu komediowym. I to się właśnie zmieniło za sprawą "The Office PL", które dzięki jego charyzmatycznej kreacji ma mnóstwo uroku. Ale nie tylko on doskonale spisał się na planie - warto zwrócić uwagę na jeszcze kilka osób, chociażby na Vanessę Aleksander, która nareszcie będzie miała okazję wykazać się swoim talentem komediowym.  

Zobacz wideo "The Office" - tu liczy się obsada

Premiera serialu "The Office PL" już 22 października w CANAL+ PREMIUM i w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.

Vanessa Aleksander Vanessa Aleksander: W "The Office PL" trudne jest to, że nie możemy grać idiotów

Pora na "The Office PL"

Równo 20 lat temu powstał brytyjski serial "The Office" Rickiego Gervaisa i Stephena Merchanta. Widzowie BBC byli zachwyceni absurdalnym humorem, a format z czasem zaczął wędrować po całym świecie: lokalne wersje powstały w takich krajach jak Finlandia, Chile i USA. Ba, według badań Nielsena, "The Office" było w 2020 roku najchętniej oglądanym w USA serialem. Teraz swojego "Biura" doczekaliśmy się i my.

The Office PL Polska wersja "The Office" będzie inna niż to, co znacie. Plan zatwierdził sam Ricky Gervais

Akcja "The Office PL" rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej "Kropliczanka". Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników "Kropliczanki".

Więcej o serialach poczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W obsadzie oprócz Piotra Polaka, Vanessy Aleksander, Adama Woronowicza znaleźli się: Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Za polską wersję serialu komediowego, tworzoną przy współpracy z BBC Studios, odpowiadają reżyser Maciej Bochniak oraz producenci, Dorota Kośmicka-Gacke i Jan Kępiński. Za scenariusz odpowiedzialny jest Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, a za zdjęcia Paweł Chorzępa.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie