Wszystko nam mówi, że ich pokochacie. Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni zmierzyli się z kultowym hitem

Lampa nad progiem, krzesło i drzwi. Naprawdę wszystko powtarza nam, że przebój Skaldów "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" w nowej interpretacji (a właściwie czterech nowych interpretacjach) podbije wasze serducha. Z okazji 85. urodzin Tymbarku własne wersje tego hitu stworzyli Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni. Wszyscy artyści wystąpili w wyjątkowym teledysku i - uwaga - wy też możecie!

Trudno o lepszy sposób na świętowanie takiej rocznicy jak 85-lecie Tymbarku niż z przytupem, przy dobrej muzyce. Właśnie dlatego bardzo ciekawa grupa artystów, których dobrze znacie, została zaproszona do wyobrażenia sobie na nowo słynnego przeboju. Co z tego wyszło?

Niech wszyscy ludzie wiedzą to! Jak wypadli Sanah, Artur Rojek, Vito Bambino i Kwiat Jabłoni w hicie Skaldów?

– Piosenka "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" od lat towarzyszy komunikacji Tymbarku - mówi Dorota Liszka, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej i Public Affairs Grupy Maspex. – Z okazji 85-lecia marki postanowiliśmy odświeżyć ten utwór, nadając mu współczesnego charakteru. Cieszymy się, że ten projekt zrealizowali wyjątkowi artyści, reprezentujący odmienne muzyczne style. Dzięki dodatkowym możliwościom dla każdego odsłuchiwanie piosenki może być unikalnym, bardzo indywidualnym doświadczeniem. Każdy z nas będzie mógł wybrać swoją ulubioną reinterpretację lub dowolnie bawić się utworem i?teledyskiem. Dodatkową niespodzianką jest możliwość dołączenia do klipu – dodaje Dorota Liszka.

Oficjalny teledysk zaczyna się od Sanah w zwiewnym popowym wydaniu. Następnie usłyszeć można Artura Rojka, znanego z klimatów alt oraz rockowych. Kolejna muzyczna wolta następuje w trzeciej zwrotce – wszystko dzięki lubującemu się w rytmach hip-hopu, r&b i soulu Vito Bambino. Muzyczny seans kończy duet Kwiat Jabłoni, wprowadzając słuchaczy w folkowo-popowy nastrój.

 

"Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" nabierze jeszcze innych muzycznych barw w rękach internautów. Dzięki podziałowi na zwrotki i interaktywnemu teledyskowi każdy może przygotować zupełnie różne piosenki i teledyski, w zależności od nastroju i preferencji. A skoro o teledysku mowa, jakby atrakcji było mało, Tymbark zadbał o powstanie innowacyjnej aplikacji, za której sprawą będzie można przenieść się do klipu i pośpiewać razem z artystami.

Aplikacja korzysta z technologii deepfake, której możliwości zaskakiwały nas już niejednokrotnie. Tym, którzy zdecydują się dołączyć do Sanah, Artura Rojka, Vito Bambino i Kwiatu Jabłoni, zapewne choć trochę zakręci się w głowie od technologicznych wrażeń. Klip można zobaczyć i dowolnie przerabiać na www.wszystkomimowi.pl.

Tymbark - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochałTymbark - Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał Materiał promocyjny

Więcej o: