Serwis CANAL+ Online to seriale, filmy, dokumenty, sport, programy na żywo i bajki

Nowoczesny serwis streamingowy CANAL+ online to dostęp do tysięcy polskich i zagranicznych seriali, filmów, dokumentów, a także sportu, programów na żywo oraz bajek dla najmłodszych. Serwis CANAL+ online jest dostępny w aplikacjach na telewizory i smartfony oraz przez przeglądarkę w modelu subskrypcyjnym, bez umowy.

Pakiet CANAL+ to doskonała oferta seriali i filmów, w której można odnaleźć liczne produkcje CANAL+, wśród których znajdują się polskie, serialowe hity:

1. "Kruk 2. Czorny woron nie śpi" - premiera drugiego sezonu 9 lipca

Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Policja organizuje nalot na dziuplę lokalnego gangu. Adam Kruk (Michał Żurawski) w drodze na akcję poznaje intrygującą, bardzo pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Gdy chwilę później kobieta znajduje się w niebezpieczeństwie, to on ratuje jej życie. Ich więź zacieśnia się – Kruk pomaga Justynie w trudnej sprawie zabójstw rudowłosych kobiet. Porozumienia nie potrafi jednak znaleźć z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory prowadził śledztwo dotyczące mafijnych interesów. Niechęć i napięcie na komendzie rośnie.

Zobacz wideo "Kruk. Czorny Woron nie śpi" - zwiastun

2. "Klangor"

Kręcony w Świnoujściu serial kryminalny z Arkadiuszem Jakubikiem w roli główniej. Wciela się on w rolę psychologa więziennego, który na własną rękę rozpoczyna poszukiwania zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach córki. Poszukiwania przeplatają się z obrazami kryzysu relacji w rodzinie, niezrozumienia, emocjonalnego dystansu i braku więzi.

 

3. "Król"

Ekranizacja bestsellerowej powieści Szczepana Twardocha. Akcja rozgrywa się w międzywojennej, Warszawie, nad którą ciąży widmo faszyzmu. Miastem rządzi żydowski gang dowodzony przez Kuma Kaplicę a wtóruje mu bokser Jakub Szapiro, Jednak spisek u władz miasta może nie tylko wpłynąć na przyszłość bohaterów, ale także zmienić oblicze całej Warszawy.

 

4. "Belfer"

Do małego miasteczka na północy polski przyjeżdża nauczyciel polskiego – Paweł Zawadzki, który postanawia na własną rękę przeprowadzić śledztwo w sprawie śmierci uczennicy miejscowej szkoły średniej. Choć wszyscy dobrze się tu znają, małomiasteczkowa mentalność nie pozwala na wyjawienie żadnych faktów o sprawie.

 

Serialowi koneserzy, fani sportu czy najmłodsza widownia. Na www.canalplus.com znajdziesz wyselekcjonowane produkcje, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego widza.

Co więcej w pakiecie CANAL+? 

  • Sport - serwis CANAL+ online to dużo więcej niż seriale i filmy. To także emocjonujący sport w tym najlepsze ligi piłkarskie, pełne zaciętej rywalizacji ligi żużlowe, tenis ziemny, koszykówka, sporty walki oraz mnóstwo programów i magazynów sportowych.
  • Lifestyle - poznaj niezwykłe historie zwykłych ludzi, imponujące życiorysy gwiazd, dowiedz się jak zaaranżować nowe mieszkanie, lub odmienić wygląd aktualnych czterech kątów. W przerwach testuj najsmaczniejsze przepisy z całego świata.
  • Bajki - nie zapominamy także o naszych najmłodszych - bogata oferta bajek, filmów animowanych i programów edukacyjnych dostępne dla wszystkich pociech.

Potrzebujesz jeszcze więcej wrażeń? Podstawowy pakiet CANAL+ można dowolnie rozbudowywać o wybrane paczki filmowe, sportowe a także informacyjno-rozrywkowe, w zależności od potrzeb i upodobań. Wybrane dodatki to ponad 200 tytułów serialowych, 800 filmów, dopełnienie oferty sportowej i dostęp do najświeższych informacji z całego świata.

Sprawdź połączenie z pakietem HBO, Eleven Sports lub FUN&NEWS.

Więcej treści znajdziesz na JA+ rozrywka >>