Nowe seriale CANAL+ online - wrzesień 2021

We wrześniu ofertę CANAL+ online zasilą nowe serialowe tytuły. Coś dla siebie znajdą tym razem przede wszystkim fani kryminałów i trudnych do rozwiązania zagadek. Oto seriale, które zadebiutują na CANAL+ online w najbliższych tygodniach.

Krótki, wciągający serial na jeden lub dwa wieczory to idealna opcja, kiedy pomyślimy o zbliżającej się nieubłaganie jesiennej słocie. Ostrzegamy jednak — przy większości tytułów, które na wrzesień przygotowała platforma CANAL+ online, kubek herbaty może wam wypaść z ręki.

Zobacz wideo "Kruk. Czorny woron nie śpi" - zwiastun dokumentu "Szepty Podlasia"

"Pokój 301". Fińsko-brytyjski miniserial mrozi krew w żyłach

Anna i Mikko Kurtti przeżyli niewyobrażalną tragedię — ich dwuletni synek został z zimną krwią zastrzelony przez dwunastoletniego chłopca. Małżeństwo próbuje się otrząsnąć z traumy, jednak po 12 latach koszmar powraca. Podczas wakacji w słonecznej Grecji Anna i Mikko mają nieodparte wrażenie, że morderca jest tuż obok i ponownie zagraża ich rodzinie. Czy na pewno potrafią go rozpoznać po latach?

Serial "Pokój 301" liczy 6 odcinków. Na platformie CANAL+ online będzie można oglądać go od 9 września.

"Vigil". Bezlitosna woda

Najnowszy serial sensacyjny prosto od producentów głośnego "Bodyguarda". Niemal jednoczesne zniknięcie szkockiego statku rybackiego oraz tajemnicza śmierć na pokładzie atomowego okrętu podwodnego Trident HMS Vigil stają się przyczynkiem do burzliwego śledztwa. W tle – konflikt pomiędzy Królewską Marynarką Wojenną, brytyjskimi służbami bezpieczeństwa i policją.

Serial "Vigil" liczy 6 odcinków. W rolach głównych wystąpili m.in. Suranne Jones, Rose Leslie oraz Adam James. Na platformie CANAL+ online będzie można oglądać go od 14 września. 

'Łowcy tajemnic Bałtyku' - kadr ze zwiastuna (YouTube/Tvworking) Cudze chwalicie, swego nie znacie. Polski nurek odkrywa mroczne sekrety Bałtyku

"Dr. Death". Ręce, które mordują

Trzeba powstrzymać lekarza uśmiercającego pacjentów. Kto trafia na sali operacyjnej w jego ręce, wyjeżdża z niej okaleczony. Zdarzają się też przypadki zgonów. Czyżby gwiazda neurochirurgii, Christopher Duntsch, był psychopatą w lekarskim kitlu? W szpitalu i w prokuraturze są odważni ludzie, którzy chcą to udowodnić. Oparty na wstrząsających faktach serial z udziałem m.in. Aleca Baldwina i Christiana Slatera. 

Serial "Dr. Death" liczy 8 odcinków. Na platformie CANAL+ online będzie można oglądać go od 16 września.

"Duff i Wazowski". Detektyw Wazowski i Duff witają w Toronto

Znana z "Orange is the New Black" Adrienne C. Moore oraz Meredith MacNeill wcielają się w role policjantek z Toronto, których zadaniem jest złapać i doprowadzić do skazania cieszący się złą sławą gang Stockwood.

Detektyw Samantha Wazowski (Meredith MacNeill) i detektyw Kelly Duff (Adrienne C. Moore) pochodzą z dwóch innych światów: różni je pochodzenie, kolor skóry, metody policyjne, usposobienie i sytuacja rodzinna. Wbrew temu, a może i dzięki temu, okażą się skuteczną drużyną w ściganiu czarnych charakterów. Jeśli tylko przezwyciężą początkowe uprzedzenia i animozje…

Serial "Duff i Wazowski" liczy 10 odcinków. Na platformie CANAL+ online będzie można oglądać go od 22 września.  

Więcej treści znajdziesz na JA+ rozrywka >>

Więcej o: