Helios wprowadza pokazy dla widzów z Ukrainy. Bezpłatne seanse dla najmłodszych

Sieć kin Helios wprowadza pokazy przeznaczone dla widzów z Ukrainy. W repertuarze są zarówno najnowsze produkcje, jak i seanse dla najmłodszych.
Zobacz wideo "The Batman" - oficjalny zwiastun filmu. Jak w głównej roli wypada Robert Pattinson?

Sieć kin Helios postanowiła wprowadzić do repertuaru pokazy dla widzów z Ukrainy. W programie przewidziano zarówno najnowsze produkcje, jak i pokazy bajek dla najmłodszych.

Helios wprowadza bezpłatne pokazy bajek dla najmłodszych widzów z Ukrainy

"Największym szczęściem dla rodziców jest uśmiech na twarzy dziecka. Aby w tym trudnym momencie sprawić przyjemność najmłodszym widzom z Ukrainy, od 4 marca sieć kin Helios będzie prezentować filmy z ukraińskim dubbingiem w ramach bezpłatnych seansów w całej Polsce" - informuje Helios w komunikacie prasowym. Repertuar zakłada przynajmniej jeden taki seans dziennie. W programie między innymi "Kosmiczny mecz: Nowa era". Produkcje będzie można zobaczyć bezpłatnie.

Więcej wiadomości ze świata kultury znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nick CaveArtyści odwołują koncerty w Rosji. "Myśli kierujemy do ludzi Ukrainy"

Pokazy z ukraińskim dubbingiem w Heliosie

Poza bezpłatnymi pokazami dla najmłodszych widzów sieć kin zdecydowała się jednak wprowadzić także płatne seanse filmowych premier. W tym tygodniu będzie to "Batman" w reżyserii Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem w roli głównej. W kinie w Warszawie film z ukraińskim dubbingiem będzie można obejrzeć przez cały tydzień, natomiast w Bielsku-Białej, Gdańsku Forum, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie Kupiec, Wrocławiu Magnolia Park i Wrocławiu Bielany Wrocławskie podczas pokazu organizowanego w niedzielę 6 marca.

***

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy sił z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule:

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: