SNOWFEST 2023 POWERED BY TAURON. Największe wydarzenie sezonu zimowego na początku marca w Szczyrku!

Odliczanie do najważniejszego wydarzenia sezonu weszło w ostatnią fazę, ponieważ już na początku marca odbędzie się SnowFest Festival 2023 Powered By TAURON. To jedyny zimowy festiwal w Polsce i jednocześnie prawdziwe święto dla fanów muzyki oraz sportów. W dniach 3 i 4 marca 2023 roku Szczyrk po raz kolejny ściągnie do siebie tłumy miłośników niebanalnych brzmień, dobrej zabawy, sportowych, podniebnych akrobacji, a także pysznego jedzenia.

"Główny trzon festiwalu to występy największych gwiazd muzyki - w Szczyrku będziecie mogli posłuchać przez dwa dni ponad 50 wykonawców, którzy zaprezentują się na sześciu niebanalnych scenach muzycznych. Uczestników rozgrzeją czołowi reprezentanci gatunków od elektroniki, aż po hip-hop i będą to m.in. Pendulum, Dimension, Goldie, Digitalism, Fisz Emade Tworzywo, Bass Astral, An On Bast, asthma, Catz `n Dogz, Rysy, Last Robots, Ros Addiction & MC Conrad" – wspomina Igor Fleiszer, Dyrektor Muzyczny Festiwalu.

Nie zabraknie mocnej, polskiej reprezentacji, bo o wysokie tempo i poziom endorfin we krwi na Betclic Stage zadbają: Holly Molly feat. Novika, DJ Ure, Spox, Kido, Karol Aleksander i Praktyczna Pani. Na tej scenie artyści serwować będą oryginalny miks od italo, disco i house, aż po hip-hop. Będzie także coś dla miłośników mocno bassowo-trapowych uniesień, a to za sprawą takich wyjątkowych mistrzów gatunku, jak Janusz Walczuk, Frank Leen, DJ Noz, Krzysztof Polak, czy Spisek Jednego - którzy staną za dekami zjawiskowej wizualnie Sceny Jelenia.

W tym roku pojawią się również nowe sceny, które zapewnią uczestnikom festiwalu maksymalne doznania muzyczne, i tak na scenie Blonde Music Bar królować będzie muzyka house i disco a reprezentować ją będą: Bert, Chriss Jaxx, Cocolino, Discoteque, Discox, E-Bony, JAO, Miód oraz Polotronic. Tam też miłośnicy nowości spróbują drinków serwowanych przez najlepszych barmanów.

Nieodłącznym elementem każdej edycji festiwalu są sportowe zmagania najlepszych riderów w kraju nad Wisłą! SnowFest Games Accelerated by Taycan, to jeden z największych i najbardziej widowiskowych show feestyle’owych w tej części Europy. Podczas nadchodzącej edycji festiwalu, w pojedynku o tytuł najlepszego zawodnika, zmierzy się czołówka polskiej sceny snowboardowej oraz freeski, dla których zimowe sporty ekstremalne to prawdziwa pasja i sposób na życie. O przemianę skoczni narciarskiej w tor freestyleowy ponownie zadba ekipa Vodasodova, która słynie z wyjątkowej precyzji do detali i unikalnych międzynarodowych projektów jak X-Games czy Air&Style. Przyśpieszenie i prędkość zawodników na skoczni gwarantuje Porsche Taycan oraz Porsche Centrum Katowice – Partner tegorocznych zawodów.

- Na miejscu czekać będzie również Food Market, skupiający najciekawszych wystawców i zróżnicowane menu, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień - mówi Zuza Partyka, organizator festiwalu - "to jeszcze nie koniec atrakcji, bo z okazji 10. edycji razem z naszymi partnerami przygotowaliśmy prezenty dla 500 osób, które jako pierwsze pojawią się w sobotę w miasteczku festiwalowym. Ponadto festiwalowi uczestnicy mogą odwiedzić Strefa Ciepła Tauron specjalnie przygotowaną przez sponsora głównego festiwalu, gdzie w zimowej aurze będą mogli ogrzać się, naładować telefony oraz uwiecznić miłe wspomnienia z przyjaciółmi."

Nie należy zwlekać z planowaniem pierwszego weekendu marca w Szczyrku - w sprzedaży została ostatnia pula biletów Last Call, a poprzednie wyprzedały się przed czasem. Warto też osobiście sprawdzić niesamowitą i legendarną już atmosferę SnowFest Festival i rozpocząć sezon festiwalowy w malowniczej, zimowej scenografii.

Więcej informacji, a także pełny festiwalowy harmonogram występów i aktywności znajdziecie na: www.snowfest.pl