"LOL: Kto Się Śmieje Ostatni". Pierwszy polski show komediowy produkcji własnej Prime Video. Cezary Pazura gospodarzem programu

"LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" podąża za sukcesem globalnego formatu komediowego Prime Video zrealizowanego już w wielu krajach na całym świecie. Dwa pierwsze z sześciu odcinków show komediowego "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" zadebiutują już 14 kwietnia 2023 roku, a kolejne dwa będą emitowane co tydzień. "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni" będzie dostępny wyłącznie dla klientów Prime Video w Polsce oraz w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie.

WARSZAWA – 17 marca 2023 r. - serwis streamingowy Prime Video ogłosił dziś premierę pierwszego polskiego show komediowego produkcji własnej LOL: Kto Się Śmieje Ostatni, którego gospodarzem jest ikona polskiej komedii Cezary Pazura.

W programie Pazura skonfrontuje ze sobą dziesięcioro znanych polskich artystów i artystek oraz komików, którzy przez sześć godzin maja wyjątkowe zadanie: rozśmieszyć pozostałych i nie dać się rozśmieszyć. Nagrodą w programie jest 100 tysięcy złotych, które zostaną przekazane na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Obok Pazury w programie wezmą udział: Adam Woronowicz – gwiazda The Office PL, Agata Kulesza – wybitna aktorka, znana z nagrodzonego Oscarem filmu Ida,  Aleksandra Adamska – gwiazda Skazanej, Bartosz Gajda - artysta kabaretowy i stand-uper, Cezary Jóźwik – youtuber, Katarzyna Pakosińska – aktorka komediowa i artystka kabaretowa, Michał Meyer – aktor i komik często wcielający się w różne postaci, Michał Szpak – piosenkarz i performer, Robert Motyka – artysta kabaretowy i radiowiec oraz stand-uperka Wiolka Walaszczyk.

materiał promocyjny

LOL: Kto Się Śmieje Ostatni zadebiutuje już wkrótce na Prime Video w Polsce oraz w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie, przedstawiając widzom jedne z najlepszych polskich talentów komediowych.

Dwa pierwsze z sześciu odcinków pojawią się 14 kwietnia, a co tydzień w Prime Video swoją premierę będą miały kolejne dwa nowe odcinki. LOL: Kto Się Śmieje Ostatni będzie dostępny wyłącznie dla klientów Prime Video w Polsce oraz w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie. "Awangarda rozrywki "LOL: Kto Się Śmieje Ostatni wreszcie w Polsce na Prime Video! I ja w składzie tego wyjątkowego show!" – powiedział Cezary Pazura, gospodarz programu. "Jestem podekscytowany i czekam niecierpliwie, bo to wyższa forma rozrywki. Zaskakująca, odkrywcza i przede wszystkim nieprawdopodobnie zabawna. Jestem przekonany, że widzowie będą zachwyceni". "Cezary Pazura, gospodarz programu LOL: Kto Się Śmieje Ostatni, wystawia na próbę dziesięcioro uczestników – najzabawniejszych polskich artystów i komików – zarówno tych o ugruntowanej pozycji, jak i nowe, wschodzące gwiazdy rozrywki" - powiedział Dan Grabiner, szef produkcji własnych Prime Video w Wielkiej Brytanii i Europie Północnej. "Cieszymy się, że możemy dostarczyć najnowszą odsłonę globalnego fenomenu, jakim jest LOL, użytkownikom Prim w Polsce i na całym świecie".

"Po fantastycznym sukcesie trzech sezonów LOL w Niemczech cieszymy się i jesteśmy dumni, że wraz z Michałem Brożonowiczem i jego zespołem Constantin Entertainment Polska zrealizowaliśmy 1. sezon LOL w Polsce" – powiedział Otto Steiner, dyrektor generalny Constantin Entertainment. "Serdecznie dziękujemy Prime Video za współpracę i życzymy powodzenia!"

"Cieszymy się, że mogliśmy stworzyć polską adaptację tak kultowego formatu" - powiedział Michał Brożonowicz, dyrektor generalny Constantin Entertainment Polska. "Nasze marzenia spełniły się! Z Michałem Górskim, showrunnerem, i działem komedii, wszyscy możemy powiedzieć: rozwalmy system!"

materiał promocyjny

Za produkcję składającego się z sześciu półgodzinnych odcinków show komediowego Prime Video odpowiada Michał Brożonowicz z Constantin Entertainment Polska. Producentem wykonawczym jest Michał Górski. Serial jest adaptacją popularnej japońskiej produkcji własnej, HITOSHI MATSUMOTO Presents Documental, z udziałem Hitoshi Matsumoto, który jest także producentem formatu. Gośćmi Matsumoto jest dziesięcioro komików, których celem jest rozśmieszenie się nawzajem w zamkniętym pomieszczeniu. Wygrywa osoba, która się nie zaśmieje. Format spotkał się z uznaniem widzów i powstały jego lokalne wersje  w następujących krajach: Meksyk, Australia, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Holandia, Szwecja, Indie, Kanada, Argentyna, Kolumbia i Brazylia.

LOL: Kto Się Śmieje Ostatni dołącza do szerokiej oferty produkcji własnych tytułów Prime Video, takich jak Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, Jack Ryan, The Boys, Reacher, Lista śmierci, The Grand Tour i Wspaniała pani Maisel, a także popularnych filmów wyprodukowanych przez Amazon, takich jak Książę w Nowym Jorku 2 i Wojna o jutro.

Materiał promocyjny PR marki Amazon Prime Video.