Julia Sześciło

Redaktor Avanti24.pl. Pisze o modzie, którą kocha za zmienność, nieskończone możliwości i to w jak niezwykły sposób jest w stanie nas wyrażać, a czasem nawet zmienić.

Uwielbia czytać i pisać o prawie każdej tematyce. Na Avanti24.pl głównie porusza się w obszarach modowych, co sprawia jej wiele przyjemności i satysfakcji. W modzie zawsze szuka oryginalności i nieoczywistej klasyki. Śledzi najnowsze trendy i nowinki branżowe z całego świata. Godzinami może przeglądać zdjęcia z najnowszych kolekcji, pokazów mody i fashion weeków. Stara się znajdować modne rozwiązania dla osób o przeróżnych sylwetkach i lubiących różne style, tak by każda osoba mogła bawić się modą, bez względu na wiek, płeć czy wygląd. Jej ulubione marki to: Zimmermann, Marc Jacobs, Alberta Ferretti i Alexander McQueen. Studiowała polonistykę na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Uniwersytecie Warszawskim, gdzie poszerzała swoje horyzonty. W wolnych chwilach spędza czas na łonie natury, jeździ na rodzinne Mazury, wędkuje i pływa.

  • Sanah za pół tysiąca, Dawid Podsiadło od 99 złotych. Czyli można jednak tanio?
  • Tom Felton w książce o relacji z Emmą Watson: moja ówczesna dziewczyna od początku wiedziała

    Tom Felton w książce o relacji z Emmą Watson: moja ówczesna dziewczyna od początku wiedziała

    Tom Felton i Emma Watson spędzili na planie "Harry'ego Pottera" dzieciństwo i nastoletnie lata, z czym nieodłącznie wiążą się pierwsze miłości. Temat wyjątkowej więzi łączącej aktorów powrócił przy okazji premiery autobiografii odwtórcy roli Draco, który wraca do tematu uczuć, jakimi darzył koleżankę z planu. Do teorii fanów odniosła się wcześniej sama J.K. Rowling!

  • PRO8L3M i Sokół powtórzą World Tour. Polscy raperzy zagrają w czterech krajach Europy