Anna Kowalczyk

Absolwentka stosunków międzynarodowych UWM. Od 2019 roku pisze artykuły dla gazeta.pl. Specjalizuje się w szeroko pojętych tematach kulturalnych i lifestylowych.

Interesuje się psychologią, historią oraz polityką zarówno krajową jak i międzynarodową. W wolnych chwilach lubi czytać thrillery przygodowe, oglądać horrory (które jednak ją bardziej rozśmieszają niż straszą ) oraz piec ciastka.

 • Seriale 2022. Co obejrzeć na Netfliksie, HBO Go i Amazon Prime?
 • 'Watchmen': serial HBO, który warto znać nie tylko ze względu na gwiazdorską obsadę

  "Watchmen": serial HBO, który warto znać nie tylko ze względu na gwiazdorską obsadę

  "Watchmen" to serial, który swoją premierę miał już dawno, bo w 2019 roku, jednak wiele osób wciąż go nie zna. A szkoda. Ta interesująca produkcja powstała na zlecenie HBO i od początku zyskał uznanie widzów oraz krytyków filmowych, czego dowodem może być aż 26 nominacji do nagród Emmy w 2020 roku. W serialu zobaczyć można między innymi takie sławy jak Jeremy Irons, Don Johnson, Robert Redford, Regina King czy Jean Smart. O czym jest "Watchmen"?

 • Fear the Walking Dead sezon 7 - kiedy będą miały premierę nowe odcinki?

  Fear the Walking Dead sezon 7 - kiedy będą miały premierę nowe odcinki?

  Fear the Walking Dead doczekał się już 7 sezonów, z czego ten ostatni podzielono na dwie części, po osiem odcinków w każdej. Pierwsza część zakończyła się w grudniu 2021 roku, zaś premiera drugiej odbędzie się w kwietniu tego roku. Sprawdzamy, gdzie można obejrzeć Fear the Walking Dead sezon 7 oraz czy będzie kontynuacja tego niezwykle popularnego serialu.

 • ''Wojenne dziewczyny'' sezon 5 - kiedy premiera i gdzie oglądać?
 • ''Rick i Morty'' sezon 6 - kiedy premiera, gdzie oglądać?

  ''Rick i Morty'' sezon 6 - kiedy premiera, gdzie oglądać?

  Od czasu premiery w 2013 roku serial ''Rick i Morty'' zdobył ogromną popularność, i szerokie grono fanów, którzy z niecierpliwością wyczekujących jego kolejnego, już 6 sezonu. Podpowiadamy, gdzie można obejrzeć dotychczasowe sezony i czy już wiadomo, kiedy odbędzie się premiera 6 sezonu serialu ''Rick i Morty''.

 • Najlepsze seriale kryminalne dostępne na Netflixie i HBO

  Najlepsze seriale kryminalne dostępne na Netflixie i HBO

  Tajemnicze morderstwa, gangi, porachunki szefów mafii, śledztwa - najlepsze seriale kryminalne przyciągają przed ekrany telewizorów coraz większe grono fanów tego gatunku. Sprawdź, które z nich warto obejrzeć na Netflixie i HBO GO.