Justyna Kłos

 • Netflix. Co obejrzeć w weekend? Lista propozycji wartych zobaczenia

  Netflix. Co obejrzeć w weekend? Lista propozycji wartych zobaczenia

  Wieczorne i weekendowe seanse przed telewizorem nadal pozostają ciekawą formą spędzania pandemicznego czasu, tym bardziej że oferta platform VOD jest naprawdę bogata. Dobre filmy uprzyjemnią nam czas oczekiwania na wiosnę, słońce i spotkania ze znajomymi. Wciągający thriller? Może melancholijny melodramat? Sprawdź propozycje, które wybraliśmy dla Was z oferty Netfliksa. Zwracamy uwagę nie tylko na nowości, ale na mocne propozycje, które po prostu warto zobaczyć.

 • Książki dla dzieci, które bawią, uczą i rozbudzają wyobraźnię

  Książki dla dzieci, które bawią, uczą i rozbudzają wyobraźnię

  Książki dla dzieci niosą ze sobą wartość edukacyjną - pomagają rodzicom pokazać maluchowi, jak wyglądają zwierzęta gospodarskie czy co się kryje w lesie. Starszemu dziecku pokażemy kosmos lub uwielbiane przez wielu dinozaury. Oprócz nauki, książki rozbudzają również wyobraźnię i kreatywność. Pozwalają rozwijać się dziecku, a także wspomagać naukę języków obcych. Przedstawiamy książki dla dzieci, w które warto wyposażyć dziecięcą bibliotekę.

 • Najlepsze filmy fantasy. Lista produkcji, które warto zobaczyć
 • Audiobook dla dzieci - sprawdź propozycje audiobooków dla najmłodszych pociech

  Audiobook dla dzieci - sprawdź propozycje audiobooków dla najmłodszych pociech

  Audiobooki dla dzieci świetnie sprawdzają się w trakcie zabawy, podczas odpoczynku i w przygotowaniu do snu. Tak jak tradycyjne książki, pobudzają one wyobraźnię, wzbogacają słownictwo, pozwalają dziecku wyciszyć się i skoncentrować. Wybraliśmy kilka tytułów, które mogą zaciekawić najmłodszych słuchaczy.

 • Najlepsze płyty 2020 roku. Poznaj polskie albumy, których nie możesz przegapić

  Najlepsze płyty 2020 roku. Poznaj polskie albumy, których nie możesz przegapić

  Najlepsze płyty w 2020 roku powstawały w cięższych, niż dotychczas, warunkach. Mijający rok był szczególnie trudny dla artystów. Jednak poniższa lista albumów pokazuje, że tworzenie i produkcja muzyki są możliwe, nawet w niełatwych czasach. Przed wami lista polskich płyt, obok których nie można przejść obojętnie. Zanurzcie się w dźwiękach i dajcie się ponieść artystom.