Radosław Wieteska

 • 'The Good Doctor'. Czy warto obejrzeć ten serial na Netfliksie? Premiera 4 sezonu już 2 sierpnia
 • Woody Allen - filmy, które trzeba znać. TOP5 najlepszych

  Woody Allen - filmy, które trzeba znać. TOP5 najlepszych

  Woody Allen to jeden z najpopularniejszych reżyserów na świecie. Jego filmy zostały obejrzane przez setki milionów ludzi, a niejednokrotnie zostawały nagradzane najbardziej prestiżowymi statuetkami filmowymi. Woody Allen ma na swoim koncie między innymi cztery Oscary, dwa Złote Globy i dziesiątki nominacji. Jeżeli macie więc ochotę na film, który wyszedł spod ręki tego uznanego reżysera, oto kilka propozycji.

 • Netflix. 'Mank' Finchera ma 10 nominacji do Oscara. Dlaczego warto go obejrzeć?

  Netflix. "Mank" Finchera ma 10 nominacji do Oscara. Dlaczego warto go obejrzeć?

  "Manka" Davida Finchera można oglądać na Netfliksie od 4 grudnia. Zgarnął 10 nominacji do Oscara i już niedługo przekonamy się, czy i jak zostanie nagrodzony. "Mank" dla jednych to dzieło wybitne, godne Oscara, a dla innych będzie to film, którego po 30 minutach oglądania będzie się miało dość. I dlatego właśnie warto go zobaczyć.

 • Anya Taylor-Joy zachwyca w 'Gambicie królowej', ale musicie zobaczyć też jej inne role. W jakich filmach zagrała?

  Anya Taylor-Joy zachwyca w "Gambicie królowej", ale musicie zobaczyć też jej inne role. W jakich filmach zagrała?

  Anya Taylor-Joy to urodzona w Stanach Zjednoczonych aktorka, która w ostatnich miesiącach podbiła erca widzów i krytyków swój rolą w "Gambicie królowej". Debiutowała na dużym ekranie szcześć lat temu w filmie "Przeznacznie Wikinga". Od tamtej poru dorobiła się kilku ciekawych ról w przeróżnych filmach oraz serialach. Te produkcje z jej udziałem warto zobaczyć.

 • Filmy sportowe. Najlepsze filmy o sporcie, które musisz obejrzeć

  Filmy sportowe. Najlepsze filmy o sporcie, które musisz obejrzeć

  Filmy sportowe to zarówno dokumenty biograficzne, jak i produkcje, które w rozrywkowym klimacie wprowadzą nas w sportową atmosferę. Brakuje ci motywacji, inspiracji? Tęsknisz za odrobiną sportowej rywalizacji? A może chcesz zobaczyć, przez co przechodzili najlepsi sportowcy w dziejach świata, w drodze na szczyt?

 • Netflix grudzień 2020. Te 5 filmów idealnie sprawdzi się na zimowy wieczór

  Netflix grudzień 2020. Te 5 filmów idealnie sprawdzi się na zimowy wieczór

  Netflix i grudzień to doskonałe połączenie. Trochę premier, znane i lubiane hity, długie wieczory, madarynki... Jako iż mamy grudzień to nie zabraknie oczywiście filmów świątecznych, choć Netflix już na ten moment posiada całkiem pokaźną bibliotekę filmów o tej tematyce. Niestety, nie znajdziemy tam największego klasyka świąt jakim jest "Kevin sam w domu" ani naszej ulubionej komedii romantycznej "To właśnie miłość", ale za to znajdziemy kilka innych pasjonujących filmów. Oto nasze propozycje za grudniowy wieczór z Netflixem.