Aleksandra Chłapińska

Wydawczyni treści Lifestyle

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. Przede wszystkim SEO Specjalistka i ogromna fanka tego, co związane z pozycjonowaniem treści. W drugiej kolejności - redaktorka i copywriterka. Od lat branżowo związana z SEO (ponad 10-letnie doświadczenie), tworzeniem stron i sklepów internetowych, a także social mediami. Karierę zawodową zaczynała w polskiej porównywarce cen, a następnie agencjach marketingowych, by w końcu trafić do miejsca zgodnego z jej wykształceniem - redakcji Gazeta.pl. Prywatnie miłośniczka zwierząt każdego typu - ma kota o imieniu Horacy i adoptowane świnki morskie, ale mogłaby przygarnąć wszystkie stworzenia duże i małe. Oprócz tego podróże są pasją jej życia, którą dzieli się na blogu i Instagramie.

 • Obraz 'Prządka' - arcydzieło Jacka Malczewskiego sprzedane za rekordową kwotę

  Obraz "Prządka" - arcydzieło Jacka Malczewskiego sprzedane za rekordową kwotę

  Nasycony symboliką i namalowany z dbałością o wszelkie szczegóły obraz Jacka Malczewskiego "Pożegnanie z pracownią. Prządka", został sprzedany za rekordową kwotę 6 mln 720 tys. złotych. To najwyższa kwota, jaką zapłacono za obraz tego polskiego artysty. Aukcja odbyła się w Agra-Art w niedzielę 21 marca.

 • Rafał Brzozowski: Dlaczego miałbym się wstydzić TVP? Jestem typem 'entertainment'

  Rafał Brzozowski: Dlaczego miałbym się wstydzić TVP? Jestem typem "entertainment"

  - Eurowizja zawsze rozpala emocje - mówi Rafał Brzozowski, który decyzją TVP został reprezentantem Polski w konkursie Eurowizji 2021 w Rotterdamie. Artysta udzielił wywiadu magazynowi "Wprost", w którym twierdził, że "nie widzi powodów, by wstydzić się współpracy z TVP" oraz, że stacja ma swoją politykę, "z którą nie będzie dyskutował".

 • Kygo i Alan Walker headlinerami drugiej edycji FEST Festival 2021 w Chorzowie [Lista wykonawców]