Aleksandra Boniecka / nakanapie.pl

Tekst publikujemy w ramach współpracy z serwisem nakanapie.pl

 • Jak zrealizować noworoczne postanowienia? Najlepsze książki motywacyjne

  Jak zrealizować noworoczne postanowienia? Najlepsze książki motywacyjne

  Nowy Rok to czas postanowień i obietnic składanych samych sobie. Niestety, często kończy się to tym, że większość z nich nigdy nie zostaje zrealizowana. Znasz ten scenariusz? Być może w tym roku będzie inaczej, jeżeli odpowiednio się przygotujesz do realizacji swoich noworocznych postanowień. Mogą w tym pomóc książki motywacyjne.

 • TOP 10. Romantyczne książki z Bożym Narodzeniem w tle

  TOP 10. Romantyczne książki z Bożym Narodzeniem w tle

  Kiedyś powiedziałabym, że spacer po śnieg najbardziej dodaje uroku świętom. Dziś, kiedy śniegu w Wigilię nie widziałam od dawna, zdecydowanie mówię, że świąteczny urok to wieczorna lektura z kojącą muzyką i kubkiem ciepłego barszczu. Trzeba przy tym przyznać, że w świąteczny nastrój najlepiej wprowadzają romantyczne książki z Bożym Narodzeniem w tle. Przygotowałam dla Was listę dziesięciu świetnych książek z motywem bożonarodzeniowym - mam nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie.

 • Jakie książki o ekologii i środowisku warto przeczytać?

  Jakie książki o ekologii i środowisku warto przeczytać?

  Zastanawiasz się często nad przyszłością naszej planety? Martwi cię kwestia katastrofy klimatycznej? Zapoznaj się z listą książek w tematyce ekologii i ochrony klimatu. Znajdziesz tu nie tylko naukowe wyjaśnienie zachodzących zmian i realne wizje przyszłości, ale także szereg rad - co można zrobić, żeby żyć bardziej w duchu eko i pomóc naszej planecie.

 • Ciekawią cię lata 90. w Polsce? Sprawdź te książki!

  Ciekawią cię lata 90. w Polsce? Sprawdź te książki!

  Lata dziewięćdziesiąte dla wielu osób wydają się magiczne - zupełnie inna muzyka, moda, środowisko. Niejedna osoba oddałaby wiele za wehikuł czasu, by poczuć klimat tamtych lat. Za takie urządzenie mogą posłużyć książki, które świetnie opisują ten czas w Polsce. Sprawdź poniższe pozycje, być może znajdziesz tu coś dla siebie!