Kamila Figat

 • Piosenki świąteczne? Nie tylko 'Last Christmas'. Te utwory są równie znane i lubiane

  Piosenki świąteczne? Nie tylko "Last Christmas". Te utwory są równie znane i lubiane

  Piosenki świąteczne to utwory, które umilają nam czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia, a także wprowadzają nas w świąteczny, wspaniały klimat. To właśnie przy piosenkach świątecznych zaczynamy pieczenie pierniczków i innych słodkości na wigilijny stół, a w tym okresie możemy je usłyszeć w każdej stacji radiowej czy w reklamach telewizyjnych.

 • 'Last Christmas': tekst. Poznaj słowa jednej z najpopularniejszych piosenek świątecznych
 • 'The Umbrella Academy' sezon 4. Kiedy wracają Twoi ulubieni bohaterowie?

  "The Umbrella Academy" sezon 4. Kiedy wracają Twoi ulubieni bohaterowie?

  "The Umbrella Academy" sezon 4 to kolejna część popularnego serialu wyprodukowanego przez Netflix. Fani serialu zapewne wiedzą, że jest to produkcja, która powstała na podstawie komiksu "Umbrella Academy" autorstwa Gerarda Waya i Gabriela Bá. Dowiedz się już teraz kiedy na ekranach pojawi się czwarta część kultowego serialu.

 • 'Loki' sezon 2 - fani Marvela z niecierpliwością czekają na kolejny sezon!

  "Loki" sezon 2 - fani Marvela z niecierpliwością czekają na kolejny sezon!

  "Loki" sezon 2 to kolejna odsłona serialu z gatunku fantasy, który powstał w oparciu o wykreowaną w komiksach postać Lokiego. Z oczywistych względów produkcja uwielbiana jest przez fanów Marvela i Avengers, ale zainteresowanie nią wykazują także widzowie, którzy dopiero poznają rozbudowane uniwersum superbohaterów. Kiedy możemy spodziewać się nowej części serialu?

 • 'You': sezon 4 podzielony na dwie części. Znamy daty premiery

  "You": sezon 4 podzielony na dwie części. Znamy daty premiery

  "You" sezon 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier na platformie Netflix. Nic dziwnego, gdyż serial cieszy się dużym zainteresowaniem od początku emisji. Fani produkcji są jednak troszkę zaskoczeni, ponieważ oficjalnie ogłoszono, że czwarty sezon zostanie podzielony na 2 części.

 • 'The Boys' sezon 4. Serial, który skradł serca widzów na całym świecie

  "The Boys" sezon 4. Serial, który skradł serca widzów na całym świecie

  "The Boys" sezon 4 to kolejna odsłona serialu opowiadającego o superbohaterach, którzy zamiast walczyć ze złem i przestępcami, wykorzystują swoje moce do celów marketingowych. Ich działanie nie podoba się tytułowej grupie "The Boys", która postanawia się im sprzeciwić. Na jej czele stoi Billy Butcher, w którego postać brawurowo wciela się Karl Urban.

 • 'See' sezon 3. Znany serial powrócił. Niestety to już ostatni sezon

  "See" sezon 3. Znany serial powrócił. Niestety to już ostatni sezon

  "See" sezon 3 można już obejrzeć na platformie Apple TV+. Wyprodukowany w USA serial science fiction, którego pierwszy sezon miał swoją światową premierę w listopadzie 2019 roku ma fanów na całym świecie. Niestety, wiadomo już że trzecia odsłona postapokaliptycznej serii będzie ostatnią.

 • 'Obi-Wan Kenobi' sezon 2. Fani 'Gwiezdnych wojen' z niecierpliwością czekają na kolejną część serialu