lionel richie

 • Richie chciał być księdzem. Zmienił zdanie, gdy 'grupa dziewcząt zaczęła wrzeszczeć na koncercie'
 • Zobaczył dwuletnią dziewczynkę na scenie z Prince'm. Jeszcze nie wiedział, że zostaną rodziną

  Zobaczył dwuletnią dziewczynkę na scenie z Prince'm. Jeszcze nie wiedział, że zostaną rodziną

  20 lat temu Nicole Camille Richie stała się skrajnie popularna dzięki udziałowi w reality show "The Simple Life", w którym pojawiła się u boku swojej ówczesnej przyjaciółki Paris Hilton. Córka piosenkarza Lionela Richie nie poprzestała jednak na samej telewizji, celebrytka z czasem została także projektantką mody, pisarką, piosenkarką i aktorką. W świecie show-biznesu radzi sobie nie gorzej niż słynny ojciec, a wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że została tak naprawdę adoptowana przez Lionela Richie'go i jest to niezwykła historia.

  Justyna Bryczkowska
 • 'Jest nieziemska'. Polka w kolejnym etapie 'Idola' zahipnotyzowała jurorów i widzów

  "Jest nieziemska". Polka w kolejnym etapie "Idola" zahipnotyzowała jurorów i widzów

  Karolina Baran, którą amerykańscy widzowie znają pod pseudonimem Kaeyra, po raz kolejny urzekła swoim występem publiczność i jurorów. Lionel Richie pod nosem szeptał "WOW", a twarz Katy Perry zastygła w wyrazie uznania dla tego, jak piosenkarka poradziła sobie z trudniejszymi partiami wokalnymi. W komentarzach sypią się pochwały dla wokalistki: "Ma wszystko, czego trzeba: świetny głos, doskonale dobiera repertuar, ma nienaganny styl i oczywiście jest piękną młodą kobietą. Mam nadzieję, że zajdzie daleko", "To jedna z najlepszych uczestniczek" - komentują najnowszy występ widzowie.

  Justyna Bryczkowska
 • Polka idzie jak burza w amerykańskim 'Idolu'. Wcześniej Kaeyra zrezygnowała z szansy, teraz jest gotowa
 • 'American Idol' jest ustawiony? Juror Lionel Richie zabrał głos. 'Wszyscy tak myślą'

  "American Idol" jest ustawiony? Juror Lionel Richie zabrał głos. "Wszyscy tak myślą"

  Choć programy typu talent show cieszą się niesłabnąco wysoką oglądalnością, wiele osób zarzuca im powielanie schematów. Zdaniem telewidzów przypominają współcześnie bardziej seriale niż konkurs, ponieważ są oparte na ustalonym wcześniej scenariuszu. Reakcje jurorów, faworyzowani uczestnicy, a nawet wpadki - czy za tym wszystkim faktycznie stoi reżyser?

  Iga Gromska
 • Jest legendą muzyki i poszedł z córką na jej przesłuchanie do 'Idola'. Jurorzy nie dowierzali, a potem wstali i klaskali

  Jest legendą muzyki i poszedł z córką na jej przesłuchanie do "Idola". Jurorzy nie dowierzali, a potem wstali i klaskali

  22-letnia Kaya Stewart na przesłuchanie do "Idola" przyszła ze swoim tatą - razem napisali i skomponowali piosenkę, którą też zaprezentowali przed jury. Lionel Richie od razu rozpoznał kolegę po fachu, a Katy Perry zrobiła minę pełną niedowierzania. - To mój tata, Dave Stewart. Był w zespole Eurythmics - powiedziała skromnie młoda wokalistka, tak jakby nie mieszkała z jednym z najbardziej docenianych muzyków XX wieku.

  Justyna Bryczkowska
 • 'We Are the World'. O tym, jak Bob Geldof wszczął awanturę w studiu, a Michael Jackson chował się w łazience

  "We Are the World". O tym, jak Bob Geldof wszczął awanturę w studiu, a Michael Jackson chował się w łazience

  "We are the world, we are the children" - śpiewała chóralnie supergrupa USA for Africa w niezapomnianym utworze, który ukazał się dokładnie 35 lat temu, 7 marca 1985 roku. Lionel Richie, Michael Jackson i Quincy Jones napisali piosenkę, która pomogła tysiącom ludzi i z powodu której w jednym miejscu zgromadziła się niepowtarzalna plejada gwiazd. W rocznicę ukazania się charytatywnego singla wszech czasów zaglądamy za kulisy jego powstawania.

  Maja Piskadło
Więcej o:

lionel richie